| brunetteee a întrebat:

Intrebare pentru cei care sunt sau au fost a 8a, deci : saptamana. trecuta ne-au dat foile acelea care scria liceele si mediile cu care se intra, dar la unele dintre profile de exp. comert si stiinte ale naturii, nu avea media pusa, si am intrebat mai multe persoane si mi-au zis ca la profilele unde nu scrie media poti intra cu orice medie, este adevarat? hellp mee

5 răspunsuri:
| Mjdolhfi a răspuns:

Da se intra, dar trebuie sa dai o proba eliminatorie.Asa e la noi!

| brunetteee explică:

Pai si atunci de ce nu au medie? straight face

| PurpleAngel a răspuns:

Daca nu au o medie pusa inseamna ca e formata clasa de anul acesta si se intra cu orice medie... dar te orientezi si uh cu media de la celelate profile ale liceului... adica nu pui optiunea daca uh ai media 6 si la alt pofil al aceluiasi liceu are media 8.

Răspuns utilizator avertizat
| Alex >D a răspuns:

Nu arata media ca nu s-au ocupat locurile! Nu te sfatuiesc sa alegi asa, ca poate anul asta se ocupa si ramai afara, daca ai media pe langa ce are la celelalte profile acel liceu, atunci e ok, dar nu sta sa siguranta ca nu se ocupa iar toate locurile.