| florinnica83 a întrebat:

Intrebare pentru cei ce folosesc tup.ro mai frecvent: am descoperit acest siteu si ma incanta, numai ca in unele cazuri ma si irita caci nu stiu sa-l folosesc atunci cand dau raspunsuri la intrebarile dvs.
intrebarea mea este: cum pot da raspunsul dupa ce am scris?
ce trebuie sa ca fac ca eu sa am prieteni pe acest siteu?

3 răspunsuri:
| SăcsyLlamă a răspuns:

Buna. Pentru prieteni, ori primesti notificari, ori dai click pe numele lor si e la profilul lor o casuta " adauga la prieteni ". Pentru a raspunde, apesi pe butonul "Raspunde" apoi dai "doresc sa il pubilc" si acesta se va publica. Bafta! Fundita? Apropo, vezi ca te-am trimis o cerere de prieteniewinking.

| florinnica83 explică:

Multumesc prietene pentru ajutor, si sper sa tinem legatura.
am aceptat prietenia ta si acum suntem prieteni.