| SpeedyGonzales a întrebat:

Intrebare pentru fete! ce parere are o fata despre un baiat care si-a spus sentimentele in fata ei?

3 răspunsuri:
| Madesz a răspuns:

Pai lol. Cica ce parere. Daca respectiva l-ar placea pe respectivu', iar respectivu' iar spune respectivei ce simte pentru ea, respectiva ar fi happy, in al noualea cer. happy Mindfck totalll laughing

| keenkee a răspuns:

Fetelor le place sa auda cand un baiat le spune ce simte, dar bineinteles le place asta daca le place de acel baiat.

| Gabriella9980 a răspuns:

Unele fete nu tin cont de asta.
Dar sunt unele fete care chiar tin cont si apreciaza gestul asta. Aici depinde doar de fata si de comportamentul ei, de ce fel de caracter are.