| Sfaterly a întrebat:

Întrebare pentru fete:

Cu ce aș putea să mă îmbrac în prima zi din clasa a 8-a?
Celelalte fete deja nu mai vin în uniformă.
Totuși eu aș vrea să îmi iau o cămășuță dar așa mai elegantă. Aveți ceva modele? Sau mă gândeam la un tricou alb și o salopetă de blugi. Dă-ți-mi mai multe idei, noi putem să ne îmbrăcăm cum vrem. (Dar totuși nu aș vrea ca în prima zi să vin în toate culorile posibile, vreau ceva decent, drăguț și diferit)
Funda! happy

11 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E chiar asa importanta prima zi de scoala, incat trebuie sa te gandesti cu o luna inainte cu ce te imbraci?

| Sfaterly explică (pentru anonim_4396):

Ce pot zice, pentru mine este. laughing
Vreau să mă pregătesc din timp, atâta tot.

| anonim_4396 a răspuns (pentru Sfaterly):

Mda laughing)

| PsyhoChild a răspuns:

Nu e prea importanta prima zi de scoala.Pana la urma iti da cartile, orarul si atat.Nimic special.Totusi daca iti place sa fi eleganta o camasa alba cu o pereche de blugi negrii ar fi excelenta.Altceva nimic.Doar nu te duci la bal

| Iwliaaa a răspuns:

Ți-aș zice să te îmbraci într-o cămășuță mai elegantă, o fustă puțin mai mulată și un cardigan, desigur și o geantă cu ținte.

| Sfaterly explică (pentru Iwliaaa):

Eu nu prea port rochii/fuste.dar cred că ar trebui să fac o schimbare, nu? happy
Văd această ținută foarte drăguță. happy
În picioare ce mi-aș putea pune? Balerini sau pantofi? big grin

| Iwliaaa a răspuns (pentru Sfaterly):

Balerini dar, zic, ar fi puțin mai ok dacă ar fi lucioși și cu puțin toc.

Răspuns utilizator avertizat
| Sfaterly explică (pentru nimportequi):

laughing oricum nu îmi luam geantă cu ținte, și o să îmi iau doar niște balerini. Eu voiam câteva idei, că apoi știu eu ce să mai pun. happy

| Iwliaaa a răspuns (pentru Sfaterly):

Ți-am dat idei, ți-am spus cum m-aș îmbrăca eu.

| DC900 a răspuns:

Eu cred ca o camasa mai lasata, nu dinaia clasica, cu niste blugi negri slim si bagata in pantaloni ar fi perfect