| Johnny_3797 a întrebat:

Intrebare pentru fete:Fetelor ce simtiti cind vedeti un baiat cu un corp normal dar cu un abdoment dezvoltat...La ce va ginditi cind il vedeti si daca baiatul vostru nu are dar vedeti la altii ca au la ce va ginditi.Mersi anticipat

Răspuns Câştigător
| lightmyfire a răspuns:

Buna.Cand vad un baiat dragut nu conteaza ca are un corp bine lucrat sau ca nu este atat dezvoltat normal ca imi place si nu vreau obligatoriu ca sa mearga la sala.Nu asta conteaza,conteaza sa te intelegi cu el(ma refer la fete).Daca vad un astfel de baiat cred ca spun ceva de genu:" ai corp dar sper sa ai si ceva in minte". Pentru ca multi baieti considera ca daca arat bine gata se cred destepti si superiori. ABSOLUT NU! Poti sa te duci la sala in fiecare zi daca nu stii sa respecti si sa apreciezi o fata esti VARZA! Degeaba dai banii aia aiurea,sa-ti dezvolti organismul, sa arati bine la suprafata, daca tu nu ai pic de tarie si respect in interior si subconstientul tau nu te ajuta sa iti dai seama ce e bine pentru tine si ce e rau! Asta e parerea mea.Imi pare bine ca sunt si baieti care posteaza pe site astfel de intrebari, pentru ca pana acum numai intrebari de la fete am gasit.Ar fi trebuit sa se faca 2 grupe, da in fn. Sper ca ti-ai format o parere.O zi minunatahappy

9 răspunsuri:
| aliceinchains a răspuns:

La ce pot să mă gândesc?! Că arată bine!
"Băiatul vostru" laughing Vrei să zici prietenul...nu știu...că ar trebui să facă și el sport ca să arate așa?hee hee

| katy a răspuns:

Eu nu as sta cu un barbat doar pentru ca are patratele pe burta.caracterul si inteligenta nu stau in patratele.deci mi-e indiferent in ambele situatii

| AnaEindragostita a răspuns:

Ce dragut e dar am partner... funda

| madycumada a răspuns:

Buna.Mi se pare ok sa aiba abdomendar nu exagerat. Nu e neaparat sa aiba. De exemplu baiatul pe care il plac nu are patratele si mi se pare foarte okhappy.

| Johnny_3797 explică:

Interesant si cum numai vin alte ginduri

| Johnny_3797 explică:

Alicecullen daca spui asa inseamna ca nu prea esti satisfacuta de el cum arata happy

| emchristina a răspuns:

Pai in primul rand iti vine in minte ceva de genu "wow, tipu chiar face sport". si mi se pare ceva normal sa il apreciez daca are un corp frumos si bine lucrathee hee

| MosonitorA a răspuns:

Mie nu'mi plac baietii cu "patratele" mi se pare ca lucreaza prea mult la el doar sa cucereasca fete, ma enerveaza genu asta de baieti.happy

| MysteriousOfficial a răspuns:

Deci am prieten. Dar vad un baiat mai "lucrat", ca sa zic asa. Ce reactie am? Pur si simplu, imi sare in ochi, iti dai seama... dar am prieten, il iubesc, asta e mai important. Si nu mi s`ar parea mai interesant decat prietenul meu, doar ca imi atrage atentia si atat.