| Anelis a întrebat:

Intrebare pentru fetelaughing. fetelor voi la ce va ganditi cand spuneti ca un baiat e "bun"laughing. m-a intrebat prietenul meu si i'am raspuns dar vreau sa stiu si parerea voastrabig grin
pwpa:X

12 răspunsuri:
| bluesky a răspuns:

Ca arata bine, ca ere fund frumos big grin, pectorali, ochii, ca e stilat... :X

| Eff a răspuns:

Pai prima si prima data ma uit la cum e imbracat. daca vad unu imbracat numai cu versace si gucci si dolce&gabbana sau in trening pe strada sau mai stiu eu ce e din start varza. poate sa fie si cel mai frumos om din lume, daca e imbracat ca un cocalar tot degeaba. deci trebuie sa fie imbracat bine, sa aiba stilul lui si arate ca are clasa prin felul cum se imbraca. Aa, si sa nu poarte ochelari de soare cand e umbra sau cand e inauntrurolling on the floor
2.Sa fie dragut la fata si sa nu aiba freza de fotbalisto-manelist.
3. sa nu fie nici prea gras si nici prea slab si nici prea musculos... genu macho. caaah

| Petronela a răspuns:

Pai... e bun adica arata bine, e frumos etc

Răspuns utilizator avertizat
| roksy a răspuns:

depinde pai arata f bine big grin

| Missin`you` a răspuns:

Pentru ca arata ffff bine:X smug

| 2696 a răspuns:

Adica arata cat de cat bine stie sa se distreze si nu face misto de fete

| Theya1703 a răspuns:

"Bun" = Arata foarte bine; e foarte frumos

| Anelis explică:

@Bella. i'am raspuns prietenului meulaughing doar vroiam sa stiu ce gandesc si alte fetehappy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bun/bunoc = "cur" fain laughing, misto, "cool"-daca asa vrei sa zici.etc. pup si l tine :*

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ii vei spune prietenului tau la ce ne gandim noi?
Parca pe tine te intrebase... sau, te inspiri laughing

| ♥∂เxყ♥ a răspuns:

A, simplu! La nimic!