| FurniciCoapte a întrebat:

Intrebare pentru fete:
Voi ati rupe legatura cu un baiat care tine la voi cu adevarat si ii pasa de voi, doar pentru ca credeti ca astfel o sa va fie mai bine.Motivele principale fiind ca:e la o mare distanta de voi si ca este gelos. Dar este singur baiat care a tinut si va iubit cu adevarat.
Voi ati renunta la un astefl de baiat pentru unu care este aproape, dar care care este complet diferit fata de primult?

4 răspunsuri:
| Libelle a răspuns:

Nu.
Nu as avea atata tarie.

| FucktheSystem a răspuns:

Nu, nu aș renunța la cineva care ține la mine pentru cineva care nu ține.

| Unffox a răspuns:

Depinde de inca multe altele thinking

Dar daca as fi convinsa ca imi va fi mie mai bine, as face o incercare si as intrerupe o perioada de timp legatura cu el.

In general eu ma detasez usor de persoane, fie ca ei pot / vor / sau nu. E decizia fiecaruia. Dar atata vreme cat nu ti-a cauzat un rau in mod direct, nu prea vad motivul, in cazul tau. Avand in vedere ca sunteti si la o distanta considerabila, fie ca vorbesti sau nu cu el in continuare, cam tot acolo esti. De ce sa renunti la el? Puteti ramane doar amici, vorbiti in continuare, nu ar fi mai simplu.
Cine zice ori da ori ba? Cauta calea de mijloc, din moment ce exista;]

| CrazySoursD a răspuns:

Sincer.si eu ma zbat in intrebarea asta.si nu stiu ce sa fac.nu prea as vrea sa renunt.dar distanta asta ma omoara.