| XAsmodeusX a întrebat:

Intrebarea asta o adresez celor malefici si rai. Cum enervati pe cineva, cum ii faceti zile fripte? Vreau cat mai multe idei.

5 răspunsuri:
| MiyakoSaki a răspuns:

Ii razi in fata si fara mila chiar si atunci cand este binedispus,sau cand esti in conflict persoana respectiva,,, asta enerveaza la culme o persoana, sa-i razi in fata si sa-i arati nepasare.Ii vorbesti cu sila, mereu ii arunci o privire distrugatoare...te strecori in grupul de prieteni, faci anumite persoane sa se intoarca impotriva ei...etc..etc..cei care se nasc diabolici chiar si din cateva maruntaie te pot distruge si nu tin cont de nimic.

| MissDevilish666 a răspuns:

Trebuie să te naști cu asta.

| Chimied a răspuns:

Ii poti spune une-i fete "vezi ca baiatu ala se uita la fundu` tau"

| Papusa_Oly_1998 a răspuns:

Pai aflu multe despre persoana acea ...cand am aflat multe il tachinez cu acele lucruri, ii pun o porecla proasta, il imping, ii fac pe cei mai buni prieteni sa fie de partea mea si cham atat... Funda?
P.S : Cei mai buni prieteni ai pers. respective

| CismaruMario a răspuns:

Il injuri, mai multe detalii pe mess.
id mess:cismarumario