| FummRozzz a întrebat:

Intrebarea este : Ma Iubeste sau isi bate joc de mine? fundita! ma num roxana am 15 ani. cu ceva timp in urma a inceput sa`mi placa d un baiat >:" el este putin my mare ca mine ( 5 luni) asta vara eram cei my buni amici :X ne intelegeam ff bine tongue:X dar asta pana intr-o seara cand a venit la mine ca prietenul luibig grin
acum incepe povestea :
am stat toti 3 p banca la poarta, totul era super ok, pana cand prietenul lui ne-a pus o intrebare : " oana. ai vrea sa fii impreuna ca?" eu ma rosisem toata. asa, i`a adresat si lui intr. amun2 am fost de akord :X totul a decurs ff bine intre noi pna cand s`a terminat vacanta d varasad aici ne-am cam racit crying ne-am despartit crying (el sta in bucuresti ) relatia intre noi s`a unit din nou ( adica am fost din nou impreuna) si iar ne-am despartitsad
el ak ca mine se poarta fff indiferent sad p mess nici nu vb ca mine cand vine la tara ma tt necajeste ( vb ca alte fete in preajma mea ) sad, cand il my sun kateodata imi inchide tel in nas crying pleaca ca baietii si toate astea. dar nu inteleg un lucru saddc ma tt cheama cand fk ei petreceri, m`a rugat sa fk revelionu` impreuna ca ei >:". am acc! cand merge la biliard ma ia si p mine, imi tt ia telefonul` si se uita la mesaje :d dc fk toate astea? pls help me... FUNDA >:!

3 răspunsuri:
| misterioaѕa a răspuns:

Buna.
Eu cred ca nu te iubsad
El vrea doar ca sa se laude in fata prietenilor lui...
El are un motiv de asta cu tine. poate intelegi ce vreau sa spun
Pare rausad

pa, pa

| mely4you a răspuns:

Nu stiu ce sa zic dar ...probabil nu te place... daca tear place dc nu tiar sp? eu spun sal trateszi la fel. poate poate isi da seama :*:*:*:X:X pa

| coryyyyyyyyyyy a răspuns:

Ii place sa se joace cu tine pentru ca a observat ca il placi...asa sunt unii baieti. Lasa-l si vezi-ti de viata ta, o sa intalnesti la un moment dat pe cineva care te va aprecia asa cum meriti. Bafta!:*