| Piㄨㄨy a întrebat:

Intru pe id-ul prietenului meu si vreau sa-i citesc conversatiile din arhiva(am eu o banuiala) dar in arhiva nu apare nimic. De ce? La obtiuni este bifat salveaza toate mesajele... dar dc nu merge?straight face

7 răspunsuri:
| Dash a răspuns:

OMG, saracu' baiat...

| Dildau a răspuns:

Poate pentru. ca conversatiile se salveaza pe calculatorul lui.Nu prea ai cum sa le accesezi de pe alt pc... Sper sa nu ma insel.

| lilbb a răspuns:

Pai probabil nu ai messengerul potrivit.Descarca mess-ul 11 si sigur o sa iti mearga.Si eu intru mereu si ii citesc arhivele.Inainte nici eu nu puteam, dar de cand am descarcat mess-ul 11 merge big grin

| FataTPUpunctRo a răspuns:

Daca ai mess-ul 11, mergehappy

| NimenixD a răspuns:

Ori le-a şters. Ori a pus chestia aia ca să nu se mai salveze mesajele happy. Dacă atunci când intrii în arhivă îţi apare o fereastră mică şi trebuie să dai " Ok " atunci însemnă că mesajele lui nu se mai salvează. Dar apoi se vor salva din nou. happy

| bia0000 a răspuns:

Ptr ca le a sters deeja

| DeeaMarry a răspuns:

Dildau are dreptate! Nu ai cum sa vezi conversatiile lui de pe alt pc in afara de pe cel de pe care a purtat el conversatiile respective. Bineinteles, e nevoie si sa selectezi optiunea 'salveaza toate mesajele'.