| Sebygoon2007 a întrebat:

Îți trebuie ureche muzicală pentru a face trap adică este ok dacă poți cânta ca Petre Ștefan sau ai nevoie de ureche muzicală

5 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Daca nu ai ureche muzicala si nici voce, nu ai cum sa canti, ca iese ca ragetul de magar, fals si urat.

| Sebygoon2007 explică (pentru Violleta2022):

Fără supărare dumneavoastră de unde știți ( când eu am întrebat un Trapper și a zis ca nu ai nevoie de voce și ureche muzicală ( puteți spune vă rog frumos de unde știți faceți trap

| Violleta2022 a răspuns (pentru Sebygoon2007):

Fiindca am facut muzica in viata mea si stiu cum sunt testati oamenii cu talent si cu ureche muzicala, de un profesor de muzica, care lucreaza cu copii talentati.
Poti cere o asemenea testare la orice centru pentru copii din orasul tau, care au si sectie muzicala sau la Casa tineretului din orasul tau
Nu poti face muzica daca nu o auzi, fiindca ce-ti iese pe gura nu iese melodioasa, nefiind ceea ce crezi tu ca scoti de gura. De acest lucru nu poti fi constient pana nu esti testat de un profesor de muzica sau un profesionist!

| Andreea2811 a răspuns:

Nu ai nevoie de ureche muzicală! oricine poate cânta așa dacă are talent in a face versuri sau are cine sa l ajute in facerea unor versuri și căutarea unui beat potrivit pentru versurile respective