| Daniely a întrebat:

Iubesc mult un baiat are 19 eu sunt mult mai mica, el ma socoate de simpatica adica ca un copil mic dragut si nevinovat, intelege ca il plac dar nici o reactzie. sad cum sa aflu daca ma place ori nu?

Răspuns Câştigător
| CinevaNecunoscut13 a răspuns:

As zice sa nu faci greseala asta adica se te cuplezi cu el chiar daca te place pentru ca va vrea sa iti ia virginitatea si apoi sa se desparta de tine te sfatui da nu il mai placi sa sa placi pe cineva de varstata ta.Si daca chiar vrei sa tii mortis sa vezi daca te place atunci intreaba-l.Dar daca te vei cupla cu el ai grija ce iti cere si ce accepti sa faci.ok?

8 răspunsuri:
| smile a răspuns:

Buna! Fiind mai mica decat el este evident sa te temi ca el sa nu te minta.Pai nu mereu din comportamentul unui baiat iti poti da seama daca cu adevarat te place. Daca el spune ca tine la tine si iti spune ca te iubeste ar trebui sa demonstreze asta.Cuvintele nu sunt suficiente.

| lory_9422 a răspuns:

Uite,mi s-a intamplat si mie la fel si mie imi placeau baieti mult mai mari dar trece cu timpul! Sincer eu cred ca el nu te place pentru sunt isgura ca nici tie nu ti-ar pl sas iesi cu ulul ca vreo 4 ani mai mik ca u (am dat doar un exemplu) ar trebui sa gasesti unul de aceeasi varsta cu u pentru ca imagineazati daca iesi cu el la un suc si prieteni lui o sa-l vada o sa rada de el pentru ca iese cu una mult mai mica si mai scunda decat el!winking

| ramkat a răspuns:

Probabil ca...esti prea mica pentru el! Nu te lasa indusa in eroare dar probabil asta cede in tine. Dar am si eu o intrebare: cum poti iubi pe cineva din senin?! Eu am 23 de ani si nu am putut face lucrul acesta?hee hee Nu te supi pe mine ok?

| Daniely explică:

La inatzime nu mai spun nimic.are aproape 3 metri .musculos.dorintza oricarei domnisoare. smile: eu as fi in al noualea cer daca mi-ar spune numai ca ma iubeste de asta si am nevoie dar pina cind nici o reactzie de dragoste nici de indiferenta.

| Daniely explică:

Sunt de acord cu tine byby. dar pur si simplu il cunosc de mult timp si suntem niste prieteni buni. dar eu cu dragostea mea stric totul;( asta e ...am impresia ca se poarta cu mine de parca ar fi tatal meu. e foarte amuzant e nespus de interesant sa iti petreci cu el tipul, dar daca nu cum sa fac ca sa-l uit?

| Daniely explică:

Ramkat: cind vei intilni persoana potrivita doar printr-o singura privire vei intelege ca nu o poti lasa sa plece nu te va lasa infdiferent nici privirea nici zimbetul crede-ma macra ca mi se intimpla nu chiar des stiu cum e. si nici intr-un caz nu te poti indragosti din senin.

| Dinculescu a răspuns:

Poi daca iti place ca adevarat de el incearca sa te dai mai mult la el si prin comportamentul lui vz dka te place sau nu nu fi prea insistenta si ai grija ca baieti sunt smecheri