| BaddieBae a întrebat:

Iubesc un baiat, dar el nu ma baga in seama.In schimb pe mess vorbeste cu mine.Eu ce sa cred:Ca ma place si nu vrea ca alti sa stie? sau:Ii place de altcineva si vorbeste pe mess doar din politete?

Răspuns Câştigător
| Silvia a răspuns:

Depinde... daca pe mess te baga el in seama si vorbeste cu tine, dar cand va intalniti nu, e posibil sa te placa dar sa fie foarte rusinos.
Daca pe mess tu il bagi in seama si el vorbeste cu tine, dar cand va intalniti nu te baga in seama, inseamna ca vorbeste cu tine doar din politete.big grin

6 răspunsuri:
| betty17 a răspuns:

Poate ca este rusinos sa iti vorbeasca sau poate vorbeste cu tine doar asa sa treaca timpulbig grinmai bine zii ca iti place de el si vezi ce zice si asa scapi sa te mai framanti atata! Haide! Curaj!

succes

| alina_1192 a răspuns:

Pai daca vorbeste cu tine doar pe mess iar in rest nu te baga in seama s-ar putea sa-i placa de altcineva si sa vorbeasca cu tine pe mess doar din politete. Mai bine, cand vorbesti cu el iar pe mess intreaba-l de ce nu te baga in seama...

| BaddieBae explică:

Va multumes mult!

| BaddieBae explică:

Va multumes mult! Desi am aflat acum cateva ore ca ii place de o fata de la noi din clasasad. Asta e!

Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai eu cred ca te place si nu vor ca ceilalti sa stie am trecut si eu prin asa ceva