| Lysssa a întrebat:

Sallut:*.am si eu o mica problema. sper sa ma puteti ajuta.Am un prieten de 1 an si acum am fost intro tabara 2 saptamani.M-am sartutat cu alt baiat si fiind sincera cu iubitul meu i-am spus.el bineinteles a spus ca ne despartim dar am ajuns acasa am vorbit si m-a iertat.chestia e ca inainte sa ne impacam mi-a spus ca ii pare rau ca m-a cunoscut si ca nu vrea sa ma mai vada niciodata.sa nu-l mai sun sau sa ii mai trimit mesaj.sa nu-l mai deranjez. si dupa ce ne-am impacat nu stiu de ce.nu mai simt ca il iubesc la fel de mult ca inainte.el e la fel de dragut cu mine.chiar mai dragut.dar eu nu mai pot fii la fel.nu mai am dorinta aia nebuna de a-l saruta.ma simt bine in prezenta lui.astept cu nerabdare sa ne vedem dar ceva ..nu stiu.ma opreste sa-l mai caut eu pe el.sa-i spun un te iubesc.nu stiu ce sa fac. vreau sa lupt ca sa recapat sentimentele alea care le aveam pentru el.
vi s-a intamplat si voua asa ceva? ce as putea face? pls. ajutati-ma.DAU FUNDAA:*

Răspuns Câştigător
| keepcalmcris a răspuns:

Da mi s-a intamplat si mie. Ce am facut? Pai... m-am gandit foarte bine inainte de a face ceva gresit. baietii iti spun chestii ca de genu` " te urasc iesi din viata mea nu te mai iubesc " chatterbox ei vor sa para mai presus de orice fata eu iti spun sa iti iei timp de gandire stiu ca poate te gandesti la iubitul tau si la cel pe care l-ai sarutat gandeste-te bine pe cine iubesti si pe cine placi :*. Sper ca ti-am fost de folosbatting eyelashes

| Lysssa explică (pentru keepcalmcris):

Cel cu care m-am sartutat a fost doar o aventura..plus ca el e departe de mine...
si chestia e ca stiu ca iubitul meu mi-a spus cuvintele alea dar eu stiu ca a spus doar ca sa ma faca sa sufar p ce i-am facut..stiu ca nu-i adevarat ceea ce mi-a spus...dar ma simt nasol in continuare

3 răspunsuri:
| vivigreen a răspuns:

O relatie stabila nu se poate rezuma doar la certuri si impacari. trebuie sa simtiti amandoi ceva special unul pentru altul. deci daca tu nu simti deja e o problema. daca nici el nu simte atunci nu are rost sa continuati. Dragostea adevarata vine la un moment potrivit din viata voastra. Asteapta momentul si cauta-ti pe alt cineva! succes

| Panda10213 a răspuns:

Pai nu cred ca este posibil asa ceva pentru ca din moment ce ai sarutat un alt baiat sentimentele tale s.au shimbat si cred ca nu il mai placi asa de mult pe iubitul tau asa ca eu te.as sfatui sa incercati sa clarificati ce simtiti si poate asa va fi mai binewinking funda?