| anonim_4396 a întrebat:

Iubita celui mai bun prieten al meu a spus ca s. a saturat de nebuniile lui si ca nu mai merge. din cate am vorbit eu cu el totul era ok, insa prietena lui mi. a spus ca o ameninta ca se sinucide... vreau sa. l ajut sa.sin revina pentru ca e intr. o situatie aiurea rau... ce pot face?straight face

3 răspunsuri:
| aisha91 a răspuns:

Te pui de acord cu iubita lui sa il faceti sa o urasca pe fata asta... asa va scapa si ea de el si si el nu va suferi dupa ea! va trebui munca multa pentru mult timp dar daca va implicati da roade. Ca de mers aceasta relatie ii clar ca nu va merge si nu va fi o relatie frumoasa deoarece ea nu mai tine la el si ii nasol ca cineva sa se implice intr-o relatie doar de mila celuilalt si de frica ca acesta poate face ceva. Iar el, daca e adevarat ca o ameninta pe ea ca se sinucide, ii "obsedat" de aceasta relatie si nu ii pasa de parerile ei, ii mai interesat de ideea ca ea ii impreuna cu el!

| Th3AbSinTh3 a răspuns (pentru aisha91):

Cum sa fac una ca asta... niciodata. cred ca pu si simplu o sa.l "bat" laughing

| aisha91 a răspuns (pentru Th3AbSinTh3):

Tot ce e simplu e nociv si tot cea ce face bine e greu de obtinut! nu crezi?