| Lexiiii a întrebat:

Iubiti? Ce faceti in privinta asta?

7 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Eu nu mai vreau sa iubesc. Am pasiune pentru soferie si anul viitor dupa ce termin scoala de soferi si examenul de la ARR ma bag pe trailer, doar atat vreau de la viata.

| Castorul a răspuns:

Nu, nu iubesc.
Ce fac? Imi traiesc viata de pe o zi pe alta, si am speranta ca fiecare zi pot intalnii fata de care sa ma indragostesc tongue
Daca nu se intampla azi, exista intodeauna maine laughing

| ALeXsSaY a răspuns:

Iubesc? DA. Ce fac? SUFAR. sad hmm.nici chiar asa. pai nu stiu adica daca iubesti persoana potrivita faci ca totul sa mearga bine intre voi, sa fii cat mai aproape de el/ea si sa il/o faci sa zambeasca mereu. Daca iubesti persoana nepotrivita, atunci e mai greu.suferi sad hmm de facut nu ai ce face decat sa treci mai departe si sa uiti durerea. E greu nu? pai este greu sa dai uitarii dar trebuie si daca nu reusesti, mori incercand.la propriu.sad daca iubesti in secret este cazu; l sa ii zici ce simti pentru ca iubirea neimpartasita oricum se consuma si te consuma si pe tine. fara sens happy

| Pisoiul a răspuns:

Iubesc ca sa nu fiu singur pe lume.Nu este nimic rau sa iubesti.Cand iubesc apreciez o persoana ce ai vrut sa spui ce fac? E foarte simplu daca iubesc, iubesc ce e de facut daca iubesc? Nu am inteles intrebarea.
Stima si respect lunetistul.

Răspuns utilizator avertizat
| Spiruduşş a răspuns:

Iubesc.
Ce-as putea sa fac in privinta asta?laughing
Iubesc in continuare, nu poti schimba sentimentele dupa bunul plac.

| BoboKitty a răspuns:

Numai vreau sa iubesc...acum.nu stiu. fara sa vreau am tot vorbit cu varamea de el ca il place si acum e iubirea mea.inchid ochii ol vad pe el.deschid ochii il vad pe el.Si stau numai el si prietenii lui numai vreau el e pe a8-a si eu pe a6-a si pana acum ziceam ca e uratsad