| Victor453 a întrebat:

Ce iubiti sau ce va place sa faceti cel mai mult?

Răspuns Câştigător
| RAY a răspuns:

Sa ascult muzica, sa ma plimb, sa ma joc gta 5, sa vad filme,sa vad un doc, sa ma informez, sa ma cert cu o fata de pe TPU dar din pacate mi-a dat ignor asa ca s-a dus pasiunea asta, iubesc soarele, natura, viata, universul, mirosul ploi primavara, stiinta

17 răspunsuri:
| NoTurbinaNoGood a răspuns:

Iubesc sa am multi bani de buzunar (munciti de mine), si... Sa-i toc pe motorina, benzina mancat in oras, haine.

| Drimmero a răspuns:

Sa imi privesc echipa iubita cum joaca!

| Freya1 a răspuns:

Sa vorbesc,sa visez, sa ma plimb in natura, sa ascult muzica, sa stau singura, sa sper

| GoldenZenith a răspuns:

Să îmi donez hainele vechi, sa dau de pomană bani si mâncare, să mă implic in chestii caritabile și să mint.

| Victor453 explică (pentru GoldenZenith):

O zână bună și mincinoasă))

| deeeaqq a răspuns:

Să dorm.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu e cel mai mult, dar se afla colo sus. http://www.youtube.com/watch?v=wygy721nzRc&t=2m28s

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sa citesc.E ca un drog pentru mine.

| 393Dan a răspuns:

Sa dorm ( -_-)zZ

Răspuns utilizator avertizat
| Andwta a răspuns:

Sa ma uit la filme, sa ma plimb cu bicicleta, sa stau degeaba mereu...

| Cortex a răspuns:

Sa evoluez.

Răspuns utilizator avertizat
| Elyiela a răspuns:

Sa ascult muzica, sa ma joc la calculator, sa ies pe afara cu tata si sa ne plimbam sau sa mancam la restaurante/fast-food, sa ma duc la Cinema sa vad un film bun de tot.

| viata0delash a răspuns:

Nimic

Răspuns utilizator avertizat