| Danyelytha a întrebat:

Iubitul meu are multi prieteni (si fete si baieti) dar a venit o verisoara a unei prietene de a lui.(de la tara) j ea stie de relatia noastra dar mereu il suna si se da la el ii spune ca orcand ar vrea sa fie cu ea ea ii zice da, ca sa se duka pe la ea sa ii arate ce poate., ca de revelion sa se duka cu ea... odata el ma astepta si sa intalnit cu ea si s-a dus si a pupato p obraz iar ea astepta sa o pupe pe gura. j din cauza ei ne-am certat de multe ori. j nu stiu ce sa fc

4 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Spune-i ca tie nu-ti convine situatia asta si ca va trebui sa aleaga ori ea ori tu si nicidecum amandouawinking iar daca te alege pe tine spune-i ca daca vrea sa mai fie cu tine va trebui sa renunte la obiceiul de a o mai pupa pe obraz si celalalte chestii care te deranjeaza la el

| Djlsghtnquuw a răspuns:

Spune'i lui ca nu iti place de fata aia, ca se da la el.Si spune'i si ca esti geloasa, sa ii arati ca tii la el si ca iti pasa.Si ia'te de aia, spune'i sa nu se dea la el.Nu vede ca el are prietena? Sa caute in alta parte, ca baieti sunt destui laughing

| Biiencutza_6492 a răspuns:

J da-o dreacu! laughing

| Biiencutza_6492 a răspuns:

Spune-i lu prietenu tau daca ii place de ea, si daca mai face asa sa ramana cu ea sh vezi si tu cc zicee.