| AlaBalaPortocala_3309 a întrebat:

Iubitul meu implineste 18 ani si as vrea sa ii iau ceva cu adevarat special big grin
Am vorbit cu colegii lui de clasa- care s-au gandit sa puna toti bani si sa ii cumpere un laptop. Parintii o sa ii cumpere un Audi. cu alte cuvinte va primi cadouri misto ( de oarecum scumpe) si nu vreau sa fiu mai prejos sad noi suntem prieteni de familie si am vrea sa ne incadram in aproximativ 15-18 milioane straight face Abia acum realizez ca un cadou scump este mult mai greu de ales decat unul normal( 200-300 ron) si chiar nu stiu ce sa ii iau...parinti au o idee dar nu stiu ce sa zic...Sa cumparam doua bilete de avion ( pentru mine si pentru el) la Paris si sa stam acolo 2-3 nopti, la un hotel de lux ( daca aleg aceasta varianta sunt dispusa sa dau mai mult se 18 milioane.

Voi ce parere aveti?
Ce cadou as putea sa ii iau?
Daca totusi mergem la Paris ce hotelui misto stiti ( de preferat de 4-5 stele)?
Care sunt preturile?( cu tot cu avion si cazare)

2 răspunsuri:
| toxiclife a răspuns:

50 euro biletul (dus pentru o persoana) si la hotel Radisson Ambassador Hotel Paris Opera costa 210 euro e de 4stele da e foarte fain (ti-l recomand tongue)

| toxiclife a răspuns:

Daca vrei sa stai 3 zile in hotel ala te va costa in jur de 2000 €