| Anonim19991999 a întrebat:

Iubitul meu mi-a zis ca sunt o copila, ce a vrut sa zică cu asta? A zis ca trebuie sa încetez sa mai fiu copil și sa ma schimb, ce înseamă asta, la ce se referea, ce sa schimb la mine?

7 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Cati anisori ai? Daca nici macar atat lucru nu poti intelege...
Daca te-a facut copila isneamna ca te comporti ca un copil mic, sau chiar esti un copil mic.
Nu trebuie sa schimbi nimic la tine, daca nu pricepi macar despre ce este vorba.

supadeceapa
| supadeceapa a răspuns:

Inseamna ca nu te iubeste.

| anonim_4396 a răspuns (pentru supadeceapa):

Asta voiam să spun si eu! Pentru ca un baiat care te iubeste si tine cu adevărat la tine, nu te va schimba niciodată si te va accepta si cu bune, si cu rele!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Să te culci cu el mai repede

| Kerre a răspuns:

Poate esti putin copilaroasa si din acest motiv ti-a zis asta.

| Subsemnatul123 a răspuns:

Poate a vrut sa spuna ca ori esti imatura/copilaroasa ori chiar esti o copila pe langa el. Daca este cu ceva ani mai mare ca tine atunci se explica.

| Treaem24 a răspuns:

Poate ca in sensul ca esti copilăroasă depinde si cati ai in orice caz nu e bine sa te schimbe din ce esti tu in ce vrea el fără suparare