| Tooooo a întrebat:

Iubitul meu s`a despartit de mine si chiar nu am suferit pentru`ca nici eu nu il mai voiam dar acum il iubesc la fel ca in prima zi il vreau si m-a sunat aseara ne-am impacat si azi mo sunat cu privat si mo injurat si de cand mo injurat nu mo mai sunat nimic ce sa ma fac v-a rog ajutati`ma sa i`au o decizie raspunsul care ma va ajuta primeste funda

Răspuns Câştigător
| FemeiaPisică a răspuns:

Bună,
Astfel de persoane trebuie ocolite pentru că nu ştiu decât să îşi bată joc şi să jignească.
Încearcă să îl eviţi şi să uiţi de el şi să nu îi mai răspunzi la telefon.
Nu are dreptul să te sune cu număr privat şi să te jignească, prin asta dă dovadă de laşitate pentru că nu are curaj să îţi zică în faţă de ce se comportă aşa urât cu tine.

5 răspunsuri:
| CristiPavel a răspuns:

Buna Ancuta

In primul rand, iubeste-te pe tine insuti, si abia apoi pe altcineva: http://castigatimp.com/......-pe-altii/

Apoi, daca te chinuie sentimentele, impaca-te cu tine insuti, cum? am scris aici: http://castigatimp.com/impaca-te-cu-tine-insuti/

Pentru a fi multumita e o relatie, este important sa existe respect, cum castigi respectul in relatii am scris aici: http://castigatimp.com/cum-castigi-respectul-in-relatii/

| Tooooo explică:

V-a multumesc tutror pentru raspuunsuri chiar toate imi sunt folositoare v-asi da tutror funda daca s`ar putea

| Silvia_6960 a răspuns:

Eu as zice ca acest baiat nici macar nu merita sa vorbeasca cu o fata. In primul rand orice s-ar intampla nu trebuie sa aiba nesimtirea sa injure persoana pe care cica "o iubeste" sau ma rog, o place. Sincer nu cred ca un astfel de om este tocmai matur, si stii cum e vorba aia, mai bine singura decat prost acompaniata.

| yngerash_4642 a răspuns:

In primul rand esti ardeleanca nu?laughingdaca esti ardeleanca ai povestea ezact ca a mea.eu unu l-am sunat si am lamurit de ce mo injurat si el o zis ca asa o vrut inf imi vb urat si i-am zis ca eu l-am iubit ca am tinut la el si acum ma doare cand imi vb asa.el a zis ca nu mai putem da timpul inapoi iar eu i-am zis ca nu putem intoarce timpul dar putem croi viitorul nostru si l-am rugat sa mai imi dea inca o sansa si mi-a dat...(faza cu ardeleanca este ca ai vb cu "mo")

| Elinala a răspuns:

Sincer din cate vad eu baiatu asta nu te merita. decat sa te faca sa suferi mai rau mai bine lasa.l in pace. chiar nu merita efortul sun alti baieti care te pot face fericita si da ca nu o sa.i convina ignoranta ta te va cauta.