| roxana102 a întrebat:

Iubitul prietenei mele cred ca nu ma suporta. am iesit afara si ma jignit (era beat) i-am spus prietenei mele sa il invete sa vorbeasca ca nu sunt dupa strada sau sunt ea ( o jigneste uneori) si ca nu ma intereseaza ca este beat. voi credeti ca i-am spus bine nu am vrut sa o supar, dar eram nervoasa. sunt si o fire care sta prost cu nerviilaughing

Răspuns Câştigător
| PinkTerror a răspuns:

Daca ea vrea sa se iroseasca langa un ciulifar ca nenea asta. asta e problema ei. Tu nu esti fortata sa ii suporti cacaturile betivului.

Este ok ce ai facut si daca ea tine la tine o sa te inteleaga. (tare imi e ca o sa ii zica "inteligentul" sa nu se mai vada cu tine ca dehh esti o influenta negativa. laughing

| roxana102 explică (pentru PinkTerror):

Pai cred ca ii zice nu cred ca este demn sa isi asume ce spune

5 răspunsuri:
| Madu2027 a răspuns:

E bine ce ai facut... oricum omul la betie nu stie ce zice

| Dariusuu a răspuns:

Este destul de ok ce-ai făcut, totuşi el te-a jignit pe tine şi mi se pare normal să fii spus ceva.
Acum dacă puţin îi pasă de tine îi va trece supărarea şi va ţine cont de tine dar depinde cât de prietenă ţi-e.

| fuzzer a răspuns:

Imi place ca esti, din partea de sud a tarii.

Ai raspuns cu aceeasi moneda, mi se pare ceva normal, si firesc. Bravo!