| Anonnnnn a întrebat:

Iupiiilaughinglaughing
mama a zis ca imi va lua un catel.
imi puteti recomanda o rasa d catel?[dar pitica.sa nu creasca mare]si sa imi spuneti cate ceva despre acea rasa
si nume d catei.
app. daca aveti catel. ce nume ia-ti pus?
funda pentru rasa cea mai interesantaaaa; x
a da.si de unde as putea cumpara catelul. si cu catbig grin
mersiiilaughing[; x]

3 răspunsuri:
| pwp a răspuns:

Un pekinez happy
si se poate numi Pichi happy

bye-bye

| Sandy_7384 a răspuns:

Pai eu iti recomand sa iti ei shitzu, ...deoarece nu creste mai mare ca bisonul iti recomand sa nu iti ei bison deoarece am avut este foarte pretentios si nu poti sa ii dai orice mancare daca nu il perii in fiecare zii ii cade parul am o prietena care are shitzu si zici ca este bison doar ca este mai usor de intretinut mia povestit oricum daca vrei sa stii mai multe iti dau hi5 ei si are ogramada de poze cu bele cainele ei a fost chiar si la un concurs de frumusete uite hi5: zambeste ca mady te iubeste...pup pa plzz fundita!

| Grace a răspuns:

Pai eu am un buldog american si ala creste Pfff foarte foarte mare si mai am unu mic un Shih-Tzu mic de tot si nu creste mare deloc ii ideal pentru bloc sau casa (unde stai) si ii dragut poate fi in multe culori cu alb si negru`cu maro si alb`alb`maro...etc si numele il l-am pus Ronie(Roni se citeste) deci baftawinking