| jonydd a întrebat:

Joc metin2 united si am o intrebare ce se poate face si cum, unde cu Counterattack Strategy?

3 răspunsuri:
| jonydd explică:

Pai unde si cum le fac?

| Marian122 a răspuns:

E simplu. Cred ca ai nevoie de Counterattack Strategy la plusat sau evoluat. Fundita?

| Tylor123 a răspuns:

Man, te duci la Tyrax cu ceva de lvl 65 cumparat, nu de la negustorul de arme si daca o ai +9 aia de 65 iti cere un [Counter Attack Strategy] si doua blesuri (nu stiu daca la toate cer un counter attack strategy) si o plusezi. daca cere ce ti-am zis eu mai inapoi La mine a cerut 100. 000 pentru a evolua un [Battle Sword] La tine, daca esti ninja poti niste pumnale de 65 cumparate de la playeri.succes, Sper ca tiam Fost de ajutor.