| Leah12 a întrebat:

Joi o sa dau examenul pentru bilingv engleza. Daca puteti, as vrea sa imi spuneti daca conteaza punctajul de aici si cu ce se intra la acest profil. Cu media sau cu punctajul? Si in ce consta proba orala si cat timp am sa ma pregatesc acolo cand o sa fiu in sala?

1 răspuns:
| wikihow94 a răspuns:

Conteaza atat media, cat si nota la examen, dar daca stii engleza cat de cat, examenul e usor...

Ai cam 5 minute inainte de oral si trebuie sa iti alegi dinainte o hartie pe care ai o poza...te lasa 5 min sa te gandesti si sa-ti notezi cateva idei, dupa care trebuie sa discuti pe tema pozeiwinking.

Cheers!