| daiana a întrebat:

Justin bieber... da toata lumea justin in sus justin in jos.eu m-am cam saturat.toata lumea, in special fetele, adolescentele sunt inebunite dupa el si viseaza la o relatie cu el rolling on the floor) stupid nu? ei bine astea sunt doar vise. nu am nimic nu el, adica nu mi-a facut ceva personal ca sa nu-l suport, dar ca fapt divers. nu sunt nici anti ca poate cine stie a muncit ca sa ajunga unde este, dar asta nu prea cred...acum totul e pe relatii! nu e de condamnat, poate ma insel. e doar o simpla sugestie. voi ce parere aveti? =] gen: pro sau contra?

25 răspunsuri:
| Razvan a răspuns:

Contra dar niciodata nu strica sa privesti unul cum cade de prea de susdevil

Elianna
| Elianna a răspuns:

Este o "free world"! Fiecare este liber sa iubeasca, aduleze, urasca pe cine vrea. JB este un personaj celebru si carismatic si starneste pasiuni puternice. O sa creasca si el si fanii si o sa treaca toate! Mie, ca adult imi place de el! Ca artist!

| aniriiiiii a răspuns:

Sincer nici eu nu ma dau in vant dupa Justin Beiber, mi-e foarte indiferent, stiu doar o melodie de-a lui "baby"laughing. Si, pentru varsta lui mi se pare ca se crede prea macho man laughing.

| คиค a răspuns:

Hey buna!

Pai acum depinde cum vrei s-o iei.
Adevarat caeste un tip suuuper frumos :X::X:X:X: cu o voce foarte placuta [cel putin pentru mine].
Il ascult cu mare placere am melodii cu el in telefon, dar nu sunt disperata ca unele cunostinte de-ale mele.
Mi-se pare stupid de-a dreptul sa visezi la o relatie cu el, sau mai stiu eu ce altceva...in nici un caz!
Nu vad rostul sa te visezi alaturi de Justin Bieber, avand in vedere ca poate la mai putin de 4 metrii de tine este un baiat care ar putea fi ''Justin Bieber'' al tau big hug
Am auzit cazuri in care un baiat foarte dragut si binecrescut sa intrebe o fata daca vrea sa stea cu el... iar ea sa-l refuze pe motiv ca nu are parul sau ochii ca ai lui Justin... e ridicol de-a dreptul laughing

Pro Justin Bieber --> contra idolatrizarii acestuiawinking

| thegreatgatsby a răspuns:

Foarte bine ca te-ai saturat de elwinking ramane mai mult pentru noi laughing Stii cum se spune "haters mean you made it. "
"Viseaza sa aiba o relatie cu el " ->pai din moment ce nu esti fana nu prea stii la ce ne referim noi cand visam sa "avem o relatie cu el " oh go on orice fan al lui Justin e constient ca nu o sa fie cu el vreodata.Stai linistita.
"Toata lumea e innebunita dupa el " -> pai duh, e senzatia momentului, fiecare idol are parte de asa NEBUNIE la un moment dat. Jealous much?
Cum spuneam...nu esti fan.nu stii multe.asa ca sa nu zici "nu prea cred ca a muncit, totul e pe relatii" pfffff daiano happy habar n-ai oh go on daca ai stii cat a muncit copilul asta, daca ai stii cum a devenit el asa faimos oh go on si nu ma refer la "omg usher la descoperit " ca asta nu e toata povestea.
Eu il ador.si n-am nimic cu tine.

| Grimalkin a răspuns:

Nici pro, nici contra. Nu sunt fana, dar imi place melodia aia cu Jaden Smith. Oricum, comparativ cu alte vedete e un nimeni. Am dat pe youtube de persoane care il comparau cu Declan Galbraigth. Adica http://www.youtube.com/watch?v=tE9etdnxipQ cu ceea ce canta Bieber. Nu poti, simplu.

| daiana explică:

Intrebarea e daca sunteti pro sau contra. laughing)

| BRoxana a răspuns:

Bun, am inteles ca nu-l suporti pe justin bieber, dar ce dumnezo rezolvi punand o intrebare asa cacata pe TPUrolling on the floor adica care-i intrebarea? mdea.frate daca nu-l suporti pe justin bieber, nu vorbesti de el, so...nu sunt innebunita dupa justin bieber nu i-am ascultat melodiile nu-mi place cum arata ma pis pe elthinking wtf? chiar trebuie sa punem intrebari d'astea in lipsa de ocupatie?

| Iustiina a răspuns:

Sunt pro JB

| Lavynya95 a răspuns:

Da maii, incredibil... Justin bieber este tot ce vad si tot ce aud in ultima vreme.Cand vine vreo fetita la mine si imi zice: "De ce nu iti place justin bieber este asa de frumos si de hot"Stau si imi trag 2 palmi si ma gandesc ce poate fi "hot" la un copil de 16 ani?
Raspunsul: "Lumea o ia raznaaaaa"
Maine poimaine, cand apare iar un baiat vedeta peste noapte si cu ala tot asa o sa faca!:-J

| Anonim693 a răspuns:

Stii cum se zice : "nu am nevoie, nu-mi trebuie" si pe tine te enerveaza Justin Bieber, atunci de ce ceri informatii cu adresa la numele lui? Eu personal il ador pe JB nu numai ca baiat dar mai mult ca si cantaret.Are o voce incredibila si o carisma extrem de puternica asa ca nu mai faceti atata gura doar pentru ca sunteti gelosi pe faima lui.

| CookieDiamond a răspuns:

Sincer. eu sunt contra laughing adica Daa... toate pitipoancele justin biber. pana la urma o sa treaca criza asta laughing la fel ca si la hannah montana laughing nu mi-a placut niciodata pustiul ala de 14 ani care se da in spectacol si apare in presa :@ sa fim serios fetel acre sunt inebunite dupa el... Sunt duse rauu laughing adica si ele stiu ca nu pot avea o relatie cu el laughing dar le doare capu! >big grin

:]]

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca o luam logic, pentru varsta lui e o "vedeta" dar daca o luam pe alta parte descoperim ca nu doar faima e totul ci si caracterul, iq-ul si multe altele.eu nu sunt nici pro nici contra. din punctul meu de vedere cred ca fiecare persoana e cu gusturile ei.asta nu inseamna sa credem ca putem detine o relatie cu el pentru ca:1)nu se AFLA IN ROMANIA! 2)nu cred ca el ar vrea sa vorbeasca cu o fata care nu e de rangul lui 3)de obicei vedetele frang inimile oamenilor obisnuiti. ei au mai multe relatii in afara de cea pe care o stim cu totii(care apare in public)4)este normal ca fetele sa umble dupa el dar faima si banii nu reprezinta caracteristic o persoana.ptr. tote FETELE INEBUNITE DUPA J. B.:nu mai visati la ceva imposibil.va spun asta pentru ca acum am 18 ani dar cand eram mai mica mi s-a intamplat si mie si am realizat ca asta nu e posibil.va pup si sper sa luati cele mai corecte decizii

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Du-te naibii d proasta

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu e stupid

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Stiu ca nu mi a facut mie nimic ca sa il urasc. dar poate sunt eu proasta dar sunt CONTRA justin biberon.big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Esti o proasta normal ca a muncit dar ce crezi ca sa **** in timpul asta cand aparea la televizor si de asta e vedeta tu nai putea nici macar sa devii o vedeta mica cem mai mica din ameri mai taci rasfatato mai gandeste si tu ca nu ai creier din piatra

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ta copila crezi ca justin se sterge cu hartie de scris la fund gandeste in capul ala de 2 bani e a muncit si a invatat cu siguranta tu ai 4 la romana si mate daca nu poti gandi un pic ca e a muncit daca nu era cunoscut de nimeni normal ca a stat pe buda tot timpul asta
CE OAMENI STUPIZI SI PROSTI SUNT IN ROMANIA CINE E DE ACORD?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sunt de acord cu tine melisa

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai nu prea cred eu il plac ieiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii

| Emmanuelle3 a răspuns:

Pentru mine Justin Bieber e tare, ce trebuie neaparat sa fii cu el ca sa stii ca muzica lui e super?

| Emmanuelle3 a răspuns:

Fara multe cuvinte PRO

| melisa83300 a răspuns:

Ai dreptate nirvanna

| melisa83300 a răspuns:

Ei bine, Daiana te inseli amarnic. Fetele astea au si ele vise, poate ca o data si o data o fana inebunita o sa iasa cu el. Jastin canta frumos, arata bine...chiar nu stiu ce nu-ti place la el?

| me_7912 a răspuns:

Mai daca nul suporti dc pui intrebari din astea ce daca uh te intalnesti cu o fata si aia iti zice ca moama ai vazut ce dragut e jb uh ce o sa-i zici pleaca fta de aci cu prostu tau? lol nu inteleg si sai mai zici ca daca iti peace de ala sa nu mai vb cu mine doamne am mai intalnit fete care se certau pe tema asta si daca viseaza o relatie cu el care e problema poti sal intalnesti daga mea EO am fost in america si daca nu stiai nu mai sta in canada m-a dus unchiul meu are niste trebuie pe acolo si am fost si eu cu el in vacanta de vara la un concert si mi-a dat autograf buah crezi ca nu poti sa te intalnesti cu el uite ca poti eu de ex il iubesc mult pe acest baiat e si frumos si are o voce placuta nu rage pe scena ca alte cantarete sau alti cantareti canta frumos si placut si daca nu-ti place asta e fratele meu ce intrabari stupide? lol nu te supara da sincer asa e au fost intrebari mai proaste decat asta scuze da daca nu-ti place de el asta e lol...