| TheRares99 a întrebat:

Am vazut ca toti baieti il urasc pe Justin Bieber[stiu ca fetele sunt inebunite dupa el]. Intrebarea mea este: DE CE? Nu cred ca pori uri un om fara macar sa-l cunosti raised eyebrows

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dar poti sa nu-l suporti pentru ca nu-ti place, si toata presa din domeniu ti-l baga pe gat drept un idol de generatie care uimeste lumea desi nu uimeste pe nimeni.

| Marius94_5839 a răspuns (pentru anonim_4396):

Exact. Ai o funda de la mine!

28 răspunsuri:
| pwp a răspuns:

Pentru ca, zic baietii, e gay..arata ca o fata, canta ca o fata big grin
Nici fetele nu prea il plac. poate doar cele micute.Mie nu-mi place ..nu are voce...frumos nu e.dar nu pot spune ca-l urasc.

Tu ce parere ai despre el?

| TheRares99 explică (pentru pwp):

Sincer nici eu nu ma omor dupa el.Adica singura melodia pe care o stiu este Baby si aceea am auzit-o la TV. Vocea lui chiar ca e ca a unei fete, dar stau si ma gandesc ce il doare pe el ce zicem noi de melodiile lui si de el, atat timp cat lui ii vine o anumita suma din care poate treai bine-mersi.Asta e. Vorba lui SwordsofArmageddon l-as schimba cu oricare talent pentru ca crede-ma sunt destule talente nedescoperite in lume.Eu am vrut sa vad de ce il urati voi.Eu v-am spus.happy

| BlackVeil a răspuns:

Cred ca multi de fapt urasc muzica lui, nu pe el ca persoana, dar nu-si dau seama.Mi se pare imposibil sa urasti pe cineva necunoscut, adica ura este un sentiment mult prea complex, poate mai complex decat dragostea, ca sa-l irosesti pe un strain.

| Daneiulian a răspuns:

Justin biber il urasc toti pentru ca este iubit de toate fetele si pentru ca se inbraca ca o fatastraight face mai deseori se inbraca nromal straight face

| Crucified a răspuns:

Daca arata ca o fata nu inseamna ca e gay, ci transsexualwinking
apropo, eu il ube

| DarkBlood32 a răspuns:

Pentru ca el are succes la fete si ei nu au.winking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

In primul rand : arata ca un gay de 15-16 ani care nu s-a tuns de vreo 2 ani cu un zambet idiot care cand si are voce de femeie stransa de gat.
In al doilea rand cand vezi ca toti cocalarii si toate fetele il asculta si il auzi la nu stiu ce canale de muzica tampite te saturi de el.
Sincer sa fiu eu las bate pana ii iese tot sangele pe nas.

| Andrutza137 a răspuns (pentru anonim_4396):

FUCK you! BAaaa prostilorrr ce naiba aveti see you el! Ia lasatil in pace altfel aveti de aface see you mine lkuavar dracii de picioare..Cadeavar o nicovala in cap sa va sparga capu ala de prosti si tampiti..Eee ce inseamna asta..Esti un prost ala care ai postat! Retardatule, neghiobuleeee! Cainii naibiiii!
HINGHERIIII.

| anonim_4396 a răspuns (pentru Andrutza137):

In regula, este alegerea voastra sa va spalati creierul ala prost si inadaptat cu muzica comerciala de proasta calitate, nu te obliga nimeni sa asculti ce ascult eu, insa, nu stiu ce te agiti atata. Oricum vad ca cu romana stai prost, dupa nickname si cunostiintele gramaticale probabil nu ai mai mult de 13 ani deci nu ma mir ca nu esti in stare sa intelegi mesaje mai complexe.
Sanatate.

| Andrutza137 a răspuns (pentru anonim_4396):

Poate sunt eu nervoasa, sau cum vrei sa imi spui, dar proasta nu sunt te asigur.Si daca ai ceva de comentat mai bine taci din gura pentru ca nu ma intereseaza parerea ta sau a altor prosti.Si care este problema ta cati ani am eu, da am 14 ani si sunt clasa a 8.Multumit? Si sa stii ca ma duce capul mult mai bine decat pe tine..Sa stii ca o fata care ia din clasa intai pana in a opta numai premiul 1 si 2 nu este cu siguranta proasta..Mai bine taci daca nu ai cu cine vorbi sau vrei sa te bagi ca prostul in seama.Si ce legatura ai tu cu Nickname-ul meu. Uite eu nu am nimic cu tine.Am scris foarte dezordonat pentru ca eram nervoasa. Daca vrei sa stii nici macar nu am scris eu pentru conostinta ta a scris o prietena de-a mea insa asta nu schimba faptul ca imi spui ca nu am cunostinte gramaticale.Nici nu ma obosesc sa mai vorbesc opentru ca stiu ca nu intelegeti nimic.
Sa stiti ca acum vorbesc pentru toti oamenii care nu il plac pe Justin Bieber.
Daca nu va place cum se imbraca nu va imbracati ca si el. Daca nu va place muzica lui atunci nu o ascultati. Poate ca mi place Justin Beber dar asta nu schimba modul in care gandesc si justific problema.Nici mie nu imi placea Justin Bieber inainte dar nici nu il faceam in toate felurile doar pentru ca are faima si bani si multe fete sunt innebunite dupa el.Este si el o persoana oamnei buni.De ce sa stam sa ne certam din cauza unei vedete.Nu iti place atunci nu ii asculta muzica.Este problema voastra ce tip de muzica ascultati sau ce va place.Si tu WhiteAndProud cred ca pot spune acelasi lucu.Din Raspunsurile lasate de tine te comporti ca un copil mic.Esti inganfat si plin de tine si pot sa spun la modul cel mai serios ca nu gandesti.Si daca nu-ti convine faptul ca imi place Justin Bieber poti sa taci din gura? Apropo mai spalate tu pe creierul ala fiinda cred ca nu iti mai functioneaza.Si daca treci pe la spalatorie spala-te si in urechi ca sa auzi si tu ce prostii scoti pe gura! Punct!

| anonim_4396 a răspuns (pentru Andrutza137):

Prietene, inteligenta nu se masoara in note, degeaba ai numai 9 si 10 daca nu stii ce sa faci in vederea lucrurilor care nu se invata la scoala. Interesant e faptul ca ai gasit o scuza jalnica, cum ca a scris altcineva, si mai interesant e ce ai zis in legatura cu asta. Citez : ''Am scris foarte dezordonat pentru ca eram nervoasa. Daca vrei sa stii nici macar nu am scris eu pentru conostinta ta a scris o prietena de-a mea insa asta nu schimba faptul ca imi spui ca nu am cunostinte gramaticale.''. Ce repede iti schimbii parerea. Daca ai luat numai premiul 1 si 2, te felicit si iti doresc sa iei asa si la liceu.
Bineinteles, eu nu suport Justin Bieber, dar nu ma opreste nimeni sa imi bat joc de ea, ar trebui sa lasam fata in pace dar e amuzant cand vad cata lume sare cu gura cand ii pronunt numele alaturi de cuvinte rele. Nu ii ascult muzica. Daca nu as fi gandit, as fi lasat un comentariu la care nici nu te-ai fi obosit sa imi raspunzi, insa se pare ca ti-am starnit interesul si ai consumat minute pretioase sa scrii atatea randuri. Creierul nu imi functioneaza? laughing Iti garantez ca ii la turatie maxima fata de al tau.
In legatura cu nickname-ul meu, da, sunt rasist si sunt mandru de culoarea pielii mele, nu am sange, nu am suflet, nu am apucaturi de tigan.

| Andrutza137 a răspuns (pentru anonim_4396):

Nu ma intereseazafaptul ca esti rasist sau ce vrei tu...Ma deranjeaza faptul ca spui lucruri urate.Da, bun, nu iti place Justin Bieber dar asta este OK! Ce nu este Ok si ma deranjeaza cu adevarat este faptul ca ca il injuri desi nu il cunosti.Nu poti spune ca cunosti o persoana doar ascultandu-i muzica sau cititind ce scriu ziarele de scandal. Poate ca este prost sau urat sau cum vreti voi sa il faceti dar este viata lui si si-o traieste asa cu doreste el.imaginati-va cum se simte el atunci cand vad oameni care il jignesc in felul acesta.Da nu este perfect cu siguranta dar nici sa il jigniti in modul acesta nu este frumos.Adica lasand la o parte faptul ca este vedeta este si el un om normal care ar trebui sa fie respectat ca pe fiecare dintre noi.Am mai auzit undeva ca este vina lui ca sunt persoane care se sinucid.Eu nu intelegg asta pentru ca el nu a indemnat niciodata oameniilor sa se omoare. Daca o persoana s omoara nu inseamna ca este vina lui..Nu este vina nimanui.Credeti ca el nu intelege asta.Si voi spuneti ca nu a facut nimic in privinta asta, dar el a facut. Daca voi nu stiti nu inseamna ca nu a facut.In seara in care a facut 18 ani a mers la studio si a inregistrat melodia "Belive".Si de atunci gradul persoanelor care se omoara s-a micsorat farte mult.Ce credeti ca poate el sa faca? Ganditi logic, pe bune acuma. WhiteAndProud sa stii ca este OK, este absolut OK daca nu iti place Justin Bieber pentru ca nu esti obligat sa asculti ce vrem noi.Este alegerea ta pe cine vrei sa asculti.Insa doar pentru faptul ca fata lui este mai..nu stiu cum sa zic mai feminina..nu inseamna ca este Gay pentru ca multi baieti se nasc asa si nu este vina lor.Am mai vazut pe net oze in care spune ca este Homosexual doar pentru ca a imbratisat o fetita minca de 8 ani, si arata si poza.Dar nu este asa, pentru ca daca vedeti videoclipul de unde a fost luata aceea poza veti vedea ca Justin a urcat- pe scena si ea incepuse sa planga, de emotii.Deci in legatura cu ce ai spus tu:Citez:Ai consumat minute pretioase sa scrii atatea randuri"..Nu sunt o printesa ca sa poti spune MINUTE PRETIOASE.Credema ca nu sunt genul de fata ingamfata si plina de mine.Insa imi place sa imi spun parerea.

| Andrutza137 a răspuns (pentru anonim_4396):

Am uitat sa iti spun ceva.Bun, nu il placetti pe Justin Bieber dar acesta este un mod de a-l face:?
SwordsofArmageddon a răspuns:
Ai o mentalitate de câcat.
Asta fiind zis, îl urâm pentru borătura de muzică pe care o scoate afară, pentru penibilitatea lui, pentru că e atât de mediatizat pe nedrept, când alţi oameni cu talent ar putea să-i ia locul (crede-mă, dacă i-ai dona un 5% din faima pe care o are unui pictor de exemplu, ar fi excepţional), pentru că este şobolanul care împrăştie ciuma în muzică.
Nu trebuie să-l cunosc, nu îl urăsc personal, nu e acel tip de ură.
Poate să fie cel mai bun, cel mai sensibil, cel mai iubitor de căţei, atâta timp cât face muzică de câcat, borăsc pe el.

| Andrutza137 a răspuns (pentru anonim_4396):

Si da poate ca are configuratia fetei diferita de cea a altor baieti dar fata nu este. Vrei sa imi spui tu mie ca aici https://www.google.ro/......ps?/search are fata de fata.Este adevarat ca acea "COnfiguratie" o avea cand era mai mic dar s-a schimbat credeti-ma! Ma refer la fata si la par.

| anonim_4396 a răspuns (pentru Andrutza137):

Oh, mersi ca mi-ai dat subiect pentru a-l vorbi de rau. Serios acum, tu vezi cum este lucrat? Ca un poponar, pentru a atrage atentia, daca vrea sa se laude cu muschi, ar trebui sa se laude cu toti muschii, nu doar cu pectoralii, care si aia ii are destui de mici, si acele patratele care de abia se observa. Ai observat cocalarii de la noi din tara care lucreaza doar partea superioara a corpului? Picioarele le au de scobitoare. Si modalitatea in care pozeaza, si cum se imbraca, omul asta nu imi inspira absolut nimic.

| Andrutza137 a răspuns (pentru anonim_4396):

Ce sa zic...frate sunt o gramade de baietii in tara noastra care nici macar nu au muschi si tot nu sunt jigniti in felul acesta! Cred ca este vorba de modul de gandire...Adica de prost!

| anonim_4396 a răspuns (pentru Andrutza137):

Ah, o ultima chestie, nu numai majoritatea baietilor nu-l suporta pe Justin Bieber, sunt si fete care cred lururi nasoale despre el happy

| Andrutza137 a răspuns (pentru anonim_4396):

Da este foarte adevarat nu am ce spune insa gandeste-te ca sunt foarte multe fete si baieti care il plac.34% din populatia terrei nu este putin..Ca orice vedeta el are si fani care il iubesc si il apreciaza si sunt si oameni care nu il plac.Eu nu spun ca trebuie sa il placi spun doar ca nu ar trebui sa il judeci pentru ca nu il cunisti, nici macar eu nu il cunosc nimeni nu il cunoaste exceptand familia.Nu poti stii tu de ce face unele chesti, sau spune unele chestii.Este viata lui..Este vorba si de INVIDIE acum..Gandestete! El poate face ce vrea cu viata lui! ..Nu trebuie sa il judecati atata timp cat nu il cunoasteti! La revedere! Mia facut placere sa discut cu tine! In afara faptului ca nu il placi si il jignesti am observat ca esti o persoana calculata cu CREIER!

| Killeramaster a răspuns:

Sunt fată și nu îmi place Justin Bieber laughing. Ăla cântă ca fix ca o fată. o.O

| SwordsofArmageddon a răspuns:

Ai o mentalitate de câcat.
Asta fiind zis,îl urâm pentru borătura de muzică pe care o scoate afară, pentru penibilitatea lui, pentru că e atât de mediatizat pe nedrept, când alţi oameni cu talent ar putea să-i ia locul (crede-mă, dacă i-ai dona un 5% din faima pe care o are unui pictor de exemplu,ar fi excepţional),pentru că este şobolanul care împrăştie ciuma în muzică.
Nu trebuie să-l cunosc,nu îl urăsc personal,nu e acel tip de ură.
Poate să fie cel mai bun, cel mai sensibil, cel mai iubitor de căţei, atâta timp cât face muzică de câcat, borăsc pe el.

| Andrutza137 a răspuns (pentru SwordsofArmageddon):

FUCK you! BAaaa prostilorrr ce naiba aveti see you el! Ia lasatil in pace altfel aveti de aface see you mine lkuavar dracii de picioare..Cadeavar o nicovala in cap sa va sparga capu ala de prosti si tampiti..Eee ce inseamna asta..Esti un prost ala care ai postat! Retardatule, neghiobuleeee! Cainii naibiiii!
HINGHERIIII.
Sobolan esti tu cu tactuu

| razorhead a răspuns (pentru Andrutza137):

Noi suntem aia prosti? Sau tu ca injuri ca o retardata? Toti il urasc pe Justin Biberon ala. Are o muzica de te doare bibilica plus ca se imbraca de pfff ii mai si copiaza pe alti la imbracat(alti care fac muzica calumea nu prosti din astea)

| iLovePizza51 a răspuns:

Bag ceva si TPU is reclame cu el...

| Taga_Elena_1959 a răspuns:

Eu sunt fata si as vrea sa il vad mort pentru ca are o voce de fetita si toate c*rvele il iubesc ca cica e dragut cu vocea lui ca bla bla bla eu daca las avea in fata las rupe in bataie si las f*ta pana sar caca pe el sange

| girlgonewild a răspuns:

Toata lumea il ia in bataie de joc pentru ca seamana cu o fata, se imbraca mai altfel uneori.Pentru ca toate site-urile gen 9GAG, DeMotival fac misto de el.Pur si simplu este o idee preconceputa.Cum ai spus si tu nu ar trebui sa il judecam, dar probabil ca atractia fetelor fata de el ii face pe baieti sa il urasca si mai tare.

| DeeaBlahBlahBlah a răspuns:

Nesimtiti, pur si simplu judeca un om doar pentru " Invidie" si nu mi se pare ca este ata de "rau", de fapt. face multe lucruri bune, si din ce deduci " daca chiar asculti presa si ce spune el" nu poti sa nu iti dai seama usor ca este un adolescent normal care a avut un vis ce acum s.a implinit si de care isi bat joc toti cocalarii facebook-ului pe care nu ii intreaba nimeni nimic si care nu o sa aiba nici in cele mai frumoase vise ale lor banii si faima lui Jb big grin

| ffyjjitfv a răspuns:

Poate sunt gelosi, LOL! E destul de simpatic dupa parerea mea.Si si eu sunt fata si nu sunt innebunita dupa el.Din contra, nu prea imi plac melodiile lui.