| franci a întrebat:

La 1, 68m si 68 kilograme sunt grasa? voi ce spuneti?

14 răspunsuri:
| Bacemi a răspuns:

Ar trebui sa ai cam 58 de kilograme. La inaltimea ta kilogramele in plus se observa mai usor. Asculta de sfaturile primite de la Lora si o sa fie bine. Iti trebuie multa vointa.

| LoveForShania a răspuns:

Deci serios @alex are dreptate!
Nu ne mai intrebati pe noi cum aratati. voi nu va puteti da seama singuri?
Da`ne o poza cu tine ca sa vedem daca esti grasa!
Poti fi grasa pentru ca esti mai inalta dar grasimea nu se vede.
Daca arati normal si kg iti stau cum ar trebui. da esti!
La inaltimea aia nu e foarte frumos sa ai peste 56-57 de kg!
Da esti asa zic eu! Happy?

| JustMe a răspuns:

Cred ca esti un pic plinuta. ar trebui sa slabesti cateva kg

| deejayra a răspuns:

Ma da poti sa ai si o tona... daca tu te uiti in oglinda si vezi un fotomodel inseamna ca nu esti grasa. Ia o oglinda si daca te vezi grasa bagate la o dieta

| just|breathe a răspuns:

Eu am 1, 71 m si 62 kg.si ma tot gandesc la metode de a scapa macar de 2 kg...nu cred ca esti chiar grasa, dar nu ar strica sa faci mai mult sport si sa te feresti de mancaruri nesanatoase.

| LaMisto a răspuns:

Sincer? cam plinuta ...si eu am in jur de 1 70 si am 60 de kg si tot sunt plinuta:-s

| Alex_7297 a răspuns:

Duceţi-vă cu întrebările astea cu "sunt grasă" băăăăăăăăăăăăăăăăă CĂ TURBEZ!

| TheOriginalUser:) a răspuns:

Nu e neaparat big grin... poate ai oasele mai grele:-p

| andalu a răspuns:

Nu cred ca esti, poate doar putin plinuta insa depinde, daca ai masa musculara poti fi chiar slaba deoarece cantareste mult mai mult decat tesutul adipos happy
Oricum ar fi, grasa in niciun caz nu esti, si sa stii ca sunt multe fete arata mult mai bine mai plinute decat slabe.Depinde mai mult de cum te simti tu in propria-ti piele. Daca nu te simti bine, pot sa iti zica f multe persoane ca arati super si tu tot sa nu fii multumita(o spun pentru ca asta-i cazul meu).

| alexandra_6462 a răspuns:

In general trebuie sa fi cu 10 kg mai putin decat inaltimea ta sa fi perfecta ...Succes!

| symo_2617 a răspuns:

esti cam grasuta...nu tare dar oleaca ar trebui sa tii o dieta sa mai scapi macar de 5-10 kg

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu am 68 de kg si am 1. 76 si tot sunt plinuta. lumea zice ca arat bine. sincer, si tu cred ca ai putea sa incerci sa mai slabesti. eu incerc sa fac mai multa miscare si sa am mai multa grija la ce si cand mananc.

| anny15 a răspuns:

Esti cam plinuta. daca ai vrea sa ai greutatea perfecta aceea ar fi 58 de kilograme la aceea inaltime. Dar depinde, unii oamnei au oasele mai grele.

| LhaurinHo™ a răspuns:

Esti grasa!