| c300 a întrebat:

La 10 ani imi fumat un pachet, de tigari...nu stiu exact cate....Plamanii se vor regenera?

7 răspunsuri:
| thegatekeeper a răspuns:

Daca ai fumat doar un pachet si nu ai continuat dupa aceea, nu vei pati nimic. Dar daca ai inceput sa fumezi atunci si ai continuat sa o faci constant, atunci pot aparea probleme de sanatate pe viitor.

| mona a răspuns:

De la un pachet de tigari pe o perioada de 10 ani...te asigur ca plamanii tai sunt curati ca lacrima, important este ca nu mai fumezi

| Musique a răspuns:

Doar dacă vei fuma în continuare.

| AfroBelgianu a răspuns:

Salut, c300

Cati ani ai acum? Daca nu ai mai fumat de atunci nu este nici-o problema si dintr-un pachet de tigari, plamanii nu sunt asa tare afectati.

O zi buna, AfroBelgianu.

| FaraSareDoi a răspuns:

Am*
Categoric, nu se vor regenera!

| andreea9701 a răspuns:

Nuu

| c300 explică:

Am 13 ani