| Maria_Andreea_1998 a întrebat:

La 15 ani am 1, 75 inaltime, ma simt foarte prost in pielea mea, un sfat pentru a parea mai scunda? va rog frumos ofer fundita love struck

Răspuns Câştigător
| măcheamăăăî a răspuns:

Dar e super fain sa fii inalta! As vrea eu sa am inaltimea ta :X:X! Eu la 15 ani am 1, 73 si as vrea sa ma mai inalt putin.

Nu purta tocuri, lasa-ti parul lung...nu stiu.
Iubeste-te asa cum esti!:*

3 răspunsuri:
| NuEsteDisponibilNumeleAndreiSimplu a răspuns:

Am aproape 16 si am in jur de 1.83.
Chiar mi se pare dragut sa vad fete inalte.
O zi buna!

| NoShit a răspuns:

Dacă tu eşti complexată că eşti înaltă, fetele scunde cum ar trebui să se mai simtă?

| Adelina_Iuliana_1998 a răspuns:

Fetele inalte sunt cele mai frumoase, multe fete si-ar dorii sa aiba inaltimea ta..si eu la 14 ani am 1, 73 si cateodata mai port si tocuri.nu te mai gandi la defectele tale ci la calitati. funda?