| AvalohAlyn a întrebat:

La 18 ani cum ma pot considera? Adolescent,copil,tanar,major,pusti,matur,om in toata firea,responsabil etc? Eu ma consider un tanar, un copil am comportamentul unui copil de 15 ani! Nu radeti lasati-ma pe mine sa o facrolling on the floorSerios vorbesc.

17 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Major și adult tânăr!
Pa, pa.

| cat a răspuns:

Major, tanar si liber...

| mona a răspuns:

Te poti considera cum vrei chiar daca esti major

| besleaganicolaecosmin a răspuns:

E bine, stai linistit

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună!
De la 18 ani te consideri major şi responsabil de-acu încolo pentru tot ce faci.
Ai grijă!
Te pup!

| Zabbyel a răspuns:

laughing considerate om si atat

| MrAnderson a răspuns:

Salut

Cred ca esti cel mai activ de pe aici.
18 ani nu inseamna un standard.
Cunosc pusti de 15 ani mai maturi decat mine, si tineri de varsta mea, 22-23, care au gandirea unui copil de 5 ani.
Depinde cum te vezi tu, si cum ai vrea sa fii. Daca te consideri prea imatur, poti schimba asta. Dar sa nu fortezi nota.
Daca incerci prea tare, o sa ajungi sa nu mai fii tu, si nu-si are rostul.

| ChocolateFantasy a răspuns (pentru MrAnderson):

HahahalaughingAi 22? Sincer, din felul cum vorbesti, as fi zic ca ai peste 30 de ani blushing sper ca nu te superi, dar asa pare din vocabular, ceea ce e de binebig grin

| MrAnderson a răspuns (pentru ChocolateFantasy):

Inseamna ca e cazul sa trec inapoi la copilarii, daca am sarit calul cu seriozitatea. laughing
Fiecare om se comporta dupa varsta mentala.
Si eu am momente in care sunt copilaros, dar daca tot suntem untr-un spatiu in care trebuie sa dam sfaturi utile, e mai bine sa fim seriosi.

| AvalohAlyn explică (pentru MrAnderson):

Anderson Mr, mie mi se zice des ca ma comport ca un pusti de 15 ani si ca nu m-am maturizat.Eu nu stiu cum sa o iau, de rau sau de binelaughing

| ChocolateFantasy a răspuns (pentru MrAnderson):

Da,asa e, e foarte bine sa stii sa te imparti.Cand e cazul, sa fii serios, cand nu, sa te dezlantui laughing) big grin asa sunt si eu. O zi frumoasa!

| NoLiesJustLove a răspuns:

Si eu sunt copilaroasa da bine eu am 16 ani, eu cred ca pana la 19-20 de ani te poti considera adolescent de la 20 de ani incolo esti adult...parerea mea

| IAmAFreak a răspuns:

Asta depinde de cum te consideri tu, noi nu te cunoastem (sau cel putin eu) si nu avem de unde stii.
18-major, adolescent, cam ata zic eu.

| AvalohAlyn explică (pentru IAmAFreak):

Ma consider copil de 15 ani, vorbesc serios.Ciudat dar asa ma simt.Sunt tare distrat in ultimul timp

| IAmAFreak a răspuns (pentru AvalohAlyn):

Tare! big grin nu-i ciudat de loc, cunosc o persoana de 21 de ani si nici nu pare sa aiba varsta asta, e foarte copilaroasa tongue si probabil esti indragostit, de aia te simti asahee hee

| AvalohAlyn explică (pentru IAmAFreak):

Chiar crezi asta?:O Sincer ''ma cam dau la o fata''.A daca nu stiai eu cred mult in Jesus Christ. Fata e sexy dar cam smecheroasa.Nu stiu ce sa fac

| ChocolateFantasy a răspuns:

Mai,eu am 21 de ani si daca ma vezi cateodata, nu imi dai mai mult de 12 ani laughingDeci. welcome to the club! Evident, in momentele in care e nevoie de seriozitate, sunt serioasa si cu capul pe umeri.Bine e sa fii din toate, sa stii sa cantaresti dar in sufletul tau sa ramai mereu.un copil de 15 ani, vorba ta!laughing