| spawni a întrebat:

La balul bobocilor nu poti merge cu fata care vrei tu?! cand se face preselectia, aia aleg cu cine participi! multumesc! funda

2 răspunsuri:
| Rebeca_5235 a răspuns:

Totul e relatic.
Se face preselectie cu cateva saptamani inainte de bal, daca esti selectat se formeaza perechi...depinde parerea ta conteaza mult in alegera perechilor dar nu definitiva si irevocabila.
Incearca sa iti impui dorinta daca ai o preferata, asta inseamna ca trebuie sa treaca si ea de preselectie.

BAFTA

| candora a răspuns:

La noi se merge cu cea pe care o inviti, tu alegi, eu asa stiuwinking