| LoveIsMyDrug a întrebat:

La banchet (de clasa a 8-a) mi-a placut de un baiat(din scoala bineinteles). Pana atunci nu mi-a prea placut de el si nu am vorbit decat de vreo 3-4 ori lucruri banale (doar anul acesta am fost in acea scoala). Nu il cunosc aproape deloc.Ne-am simtit bine la banchet, am dansat am ras, am povestit etc. Mi-a cerut id-ul si am mai vb de cateva ori pe mess si cam atat.Ideea este ca mie imi place putin de el... dar a trecut cam mult timp de la banchet. Mi-ar placea sa ies la un suc cu el sau cevathinking Nu stiu ce sa ii zic...pentru ca va parea ciudat daca ii zic dupa aproape 3 saptamani "hey, iesim la un suc?" sau ceva de genul acesta. Voi ce spuneti ca ar trebui sa fac?

1 răspuns:
| putza a răspuns:

Pai cand te intalnesti cu el incearca sa fi tu insuti.Crede-ma e cea buna metoda.