| Twain a întrebat:

..De cateva zile vorbesc cu o fata prin mesaje.Dar numai eu ii trimit mesaje.Credeti ca vrea sa vorbeasca cu mine sau doar vorbeste cu mine ca sa nu zic ca nu raspunde la mesaje

4 răspunsuri:
| maibinenu a răspuns:

Daca tu ii trimiti mesaje primul, hmm cam asa-i, iti raspunde la ele doar ca sa nu te superi tu pe ea sau pur si simplu iti raspunde doar ca sa raspunda. Eu zic totusi sa lasi mesajele si sa va intalniti, daca nu vrea, inseamna ca ar trebui sa renunti.

| Aeri a răspuns:

Probabil te referi că tu îi trimiți primul mesaj (tu începi conversația). Eu cred că a 2a variantă, vorbește cu tine ca să nu zici că nu răspunde la mesaje.
Și eu mai fac așa uneori tongue

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca numai tu trimiti mesaje cum vorbeste cu tine?

| oHarryo a răspuns:

Eu sunt de parere ca e bine sa fii perseverent, mai incearca, daca nici dupa mai mult timp nu are initiativa, atunci cred ca e clar.