| Ionut1934 a întrebat:

La cat timp dupa consumul de iarba pot lua pastila de a doua zi? Dar dupa consumul de alcool?

10 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Erai treaz cand ai scris asta? Fetele iau pastila de a doua zi, nu baietii. Dar daca te crezi fata poti sa o iei.
Vei ramane virgin toata viata.

| Ionut1934 explică (pentru darrio2007):

Ce te ataci asa? Nu intreb pentru mine, nu era clar? Daca focuseaza-te pe intrebare, ca aici asta e scopul

| darrio2007 a răspuns (pentru Ionut1934):

Tu ai scris „La cat timp dupa consumul de iarba pot lua pastila de a doua zi". E clar ce se intelege.
Si nu ma atac deloc, nu esti singurul care pune intrebari aiurite sau nu stie sa le formuleze.

| darrio2007 a răspuns (pentru Ionut1934):

Las-o pe ea sa intrebe.

| Ionut1934 explică (pentru darrio2007):

Esti prajit smr eu

| darrio2007 a răspuns (pentru Ionut1934):

Hai nu mai spune! Ha, ha!

| Violleta2022 a răspuns:

"acum 4 ore | Ionut1934 a întrebat:
La cat timp dupa consumul de iarba pot lua pastila de a doua zi? Dar dupa consumul de alcool?"

Nu stiu cat de drogat esti, dar ca baiat NU iei niciodata pastila de a doua zi, fiindca baietii nu pot ramane gravizi.

| Ionut1934 explică (pentru Violleta2022):

Potol,ca intreb pentru gagica-mea, mai usor cu tupeul

| Violleta2022 a răspuns (pentru Ionut1934):

Mai usor cu drogurile si invata sa folosesti PREZERVATIVUL, ca nu musca, dar protejezi fata!

| Ionut1934 explică (pentru Violleta2022):

Am fost de acord amandoi, doamna polițist happy