| Jessi1234567890 a întrebat:

La cate puncte pot sa votez?

Răspuns Câştigător
NOname
| NOname a răspuns:

Pe TPU toți utilizatorii sunt împărțiți în două categorii: "Juniori" și "Seniori".
Vei putea să votezi, să raportezi și să folosești chat-ul site-ului, când o să deveni membru "Senior".
Ca să devii membru "Senior" trebuie să ai peste 100 de răspunsuri şi cel puţin 10 zile de la data înregistrării. Pentru mai multe detalii intră aici: http://www.TPU.ro/blog/?p=2183 .
Succes.

3 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Dupa ce faci 100 de raspunsuri devii membru senior si poti vota.

| Rockart a răspuns:

Ca să votezi trebuie să fi senior. Ca să fi senior trebuie să ai minim 10 zile pe site şi 100 de răspunsuri date.

| MioaraParalescu a răspuns:

Trebuie sa devii utilizator senior ca sa poti vota.Devii utilizator senior dand 100 de raspunsuri pe TPU.