| LoveNarutoAnime a întrebat:

La ce as putea sa folosesc un cosplay? Dau funda la primul raspuns! ^^ Multumesc, anticipat! ^.^

4 răspunsuri:
| Codeine a răspuns:

Cosplay e să te costumezi într-un personaj dintr-un anime, film, serial etc. poți folosi la convenții de anime-uri, baluri mascate, Halloween sau pentru distracție. happy

| LittleLady a răspuns:

Adica un costum? Daca da:de Halloween, la un bal mascat, de anul anou happy

| LoveNarutoAnime explică:

Multumesc mult pentru raspunsuri!^.^ Inca ma gandesc cine sa ia funda... Oricum, ma intrebam stie careva o conventie de animeuri sau un bal mascat unde l-as putea purta?

| Raggy a răspuns (pentru LoveNarutoAnime):

Nijikon, ComicCon, Otaku Fest. sunt conventii in Romania. in noiembrie (parca) anul asta are loc Nijikon.