| AtIr a întrebat:

La ce e mai usor sa dai bacul? geogra,logica sau sociologie? Eu am auzit la logica, dar cred ca si la socio.Voi ce parere aveti? Si de cand ar trebui sa ma pregatesc la aceasta proba de bac ca sa iau peste 9.50? Merg clasa a 12-a.SI vreau sa stiu cum e clasa 12-a? cum e la istorie si romana?

1 răspuns:
| timeOUT a răspuns:

La geografie e cel mai usor, se bazeaza pe geografia romanie, iar unde nu stii o dai la plesneala,, ca na e din Romania nu franza.