| EmotionalKoma a întrebat:

La ce fel de fata va ganditi cand auziti numele Denisa? (curiozitate) big grin

15 răspunsuri:
| mona a răspuns:

La o fata rasfatata [glumesc]cand aud Denisa pot sa ma gandesc si la ceva bun si la ceva rau, deci prefer sa ma gandesc la o fata frumoasa cu capul pe umeri daca intelegi ce vreau sa zic

| EmotionalKoma explică (pentru mona):

Inteleg,frumoshee hee

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ma gandesc la fosta mea colega de la scoala, Denisa. Era genul de fata mai retrasa, mai pesimista sau cum imi placea mie sa-i zic, emokida.

Scuze daca nu la asta te-ai referit, sunt cam obosit si nu stiu cat de bine am inteles intrebarea.

| EmotionalKoma explică (pentru anonim_4396):

La asta m-am referit, gen, carui fel de persoana i s-ar potrivi numele asta.Mersi!

| anonim_4396 a răspuns (pentru EmotionalKoma):

Pai o persoana dobandeste numele sau cand e mica, iar ea ca si persoana o sa vezi cum e intr-adevar atunci cand va creste mare deci e greu de zis ca numele X e pentru un anumit tip de persoana. Nu numele influenteaza persoana.

Noapte buna.

| EmotionalKoma explică (pentru anonim_4396):

Stiu,dar o intrebare generica big grin Noapte buna!

| adybutterfly a răspuns:

Numele este de gen feminin, toata lumea asteapta sa uimeasca pe cineva, pentru farmec si comportament, daca te referi la manele f u t e t e in ele, nu imi plac!

| EmotionalKoma explică (pentru adybutterfly):

What? N-are nicio legatura cu ce am intrebat eu... Wake up!

| Extraterestru2 a răspuns:

Blonda,arsa la mana cu zambetul pe buze laughing)

| Fineas666 a răspuns:

Nu vreau sa fiu nesimtit... pe fosta mea o chema asa... deci. cand ma gandesc la denisa ma gandesc la cea mai mare curva de pe pamant happy

| EmotionalKoma explică (pentru Fineas666):

Pacat ca poti zice asta...

| Fineas666 a răspuns (pentru EmotionalKoma):

Adica?

| EmotionalKoma explică (pentru Fineas666):

E urat ca ai stat langa astfel de persoana.Nimic personal.

| ionutbrezeanu a răspuns:

Cand aud numele de Denisa, ma gandesc numai la fete frumoase.Nu stiu de ce, dar fiecare fata pe care o cunosc cu numele asta arata foarte bine, plus ca este foarte sociabila...