| CastorR a întrebat:

La ce sa ma gandesc ca sa uit un video horror ce l'am vazut azi dimineata?
Sunt absolut sigur ca la noapte nu o sa pot dormi deloc daca nu uit de el.

10 răspunsuri:
| pwp a răspuns:

Asa mi se intampla si mie laughing)) Eu nu pot scapa de imaginile din cap...imi ia saptamani sa le uit..Asta iti va fi invatatura de minte happy

| CautNume a răspuns:

Ca e doar un video si e o tampenie sa crezi ca e ceva real.

floresdemayo
| floresdemayo a răspuns:

Eu iti dau un alt sfat. Nu sa te uiti la comedii si mai stiu eu ce. Eu iti zic sa cauti un link si sa vezi cum se fac, in general, filmele de groază! E totul un scenariu, nimic nu e adevarat. Am vazut un film cu un urs care m-a inspaimantat cand eram mica. Mai tarziu am avut ocazia sa vad cum s-a facut filmul. De fapt, era o machetă bine realizată, care si-a tras-o pe cap un actoras, iar ursul aparut la geamul personajelor înspăimântate din film era costumat numai pe jumătate in fiară (in film nu se vedea), iar cei care asistau la filmări râdeau de se prăpădeau cand ii vedeau ăluia spatele costumat in urs, caci de la juma in jos avea pantaloni scurti....Deci, iti inchipui nebunia ălora din jur!

| Mαdαliηα a răspuns:

Nu trebuia sa te uiti daca stiai ca o sa iti faca rau. ai putea sa faci anumite lucruri care sa-ti distraga atentia. Daca esti baiat ai putea juca fotbal pana mai tarziu si vii rupt de oboseala si numai la filmu' ala n-ai avea tu timp sa te gandesti ca te ia si somnu' iar daca esti fata, vorbeste la telefon cu " febletea ta " sau na o prietena pana te ia somnu' laughing.

| torsi a răspuns:

Da.mi si mie video.ul ca sa il vad si eu.winking

| floresdemayo a răspuns (pentru torsi):

Da, chiar. Si eu as fi curioasă!

| lunathemoon a răspuns:

Vreau si eu sa il vad! a da si gandeste-te la Dumnezeu!

| katypyno a răspuns:

Urmareste un film de comedie, uite si un site www.cinemaxx.com si te rog sa-mi spui cum s-a numit filmul horror deoarece as vrea sa-l vad si eu

| happychat a răspuns:

Pai...poti sa te gandesti la amintirile frumoase, la ce iti doresti cel mai mult sa sa cauti bancuri pe net.

| Radu_Bratu_1916 a răspuns:

Imagineaza-ti ca faci baza cu prietenii de monstrii si aia incep sa planga si ii iei la bataie laughing) pe bune eu asa facem cu fantomele de la the grudge