| Lorinalori a întrebat:

La ce serial m-as mai putea uita in afara de Twilight si The Vampire Diares? Dau funda.

Răspuns Câştigător
| positivity a răspuns:

Păi, presupun că te-ai mai putea uita şi la "Dr. House" pentru că, zic eu, este un serial absolut genial!
Ţi-l recomand cu mare drag.
Sărbători fericite!

11 răspunsuri:
| kattya96 a răspuns:

1.Supernatural
2.Anatomia lui Grey
3.Pretty Little Liars
4.Dexter
5.Doctor Who

Si mai sunt. Le-am pus in ordinea in care imi plac mie cel mai mult big grin

| mona a răspuns:

Ceva de genul asta mai e,, supernatural,,

| 1112 a răspuns:

. True Blood. E tot ceva gen twilight, cu vampiri si din alea. si Cercul Secret, e cu vrajitoare. happy. Te.as sfatuii sa citesti cartile, sunt mult mai interesante.
P.S : True Blood, are mai multe episoade, e serial, dar e super. love struck.

| prizeFTW a răspuns (pentru 1112):

True Blood. smug Hm Suna tare! mersi desi nu e intrebarea mea laughing

| 1112 a răspuns (pentru prizeFTW):

. Placerea mea. happy.

Răspuns utilizator avertizat
| prizeFTW a răspuns:

Twilight nu e serial si... Eu ma uit la Suleyman Magnificul pe kanal d luni si marti de la 20:00 la 22:00

| Lorinalori explică (pentru prizeFTW):

Si eu ma uit la Suleyman Magnificul.

| MyaEmy a răspuns:

Te poti uita la serialul "Pariu cu viata", este in fiecare luni seara la ora 21:00 si in reluare Duminica dimineata.
Mie imi place serialul si este cu adolescenti.
Sper ca te-am ajutat happy

| tinutzzza a răspuns:

Un film foarte bun e Lol

| MonsterElement a răspuns:

In deriva, Se da tot timpul pe HBO Romania si este in romana, il da de vreo 3 ori pe zi...Eu il urmaresc, este foarte interesant si imi place, sper sa iti placa si tie happy