| TipulAnonim a întrebat:

La ce temperatura se tine tigara electronica Ego ce5? Am inteles ca nu e recomandat sa fumezi in casa? ii adevarat? Cum trebuie sa fie lichidul din tigara electronica? dau funda happy

Răspuns Câştigător
| Electronica_Tigara_1988 a răspuns:

Ideal ar fi sa nu o tii in soare. Poti sa vapezi tigara electronica unde vrei tu, nu ii afecteaza pe cei din jur si nici nu lasa miros neplacut in casa. E-lichidul il alege in functie de ce preferi, in general la incepatori recomandam sa foloseasca un e-lichid cu un gust apropiat de tigarile pe care le foloseau inainte.

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

De ce nu incerci sa te lasi de fumat? Crezi ca nu fumezi daca tragi din tigara electronica?