| relaxo a întrebat:

La ce varsta ati fumat prima data (eu am tras o tigara la 12 ani )

20 răspunsuri:
| Razvan a răspuns:

Am zis pas experientei asteia.Si acum e prea tarziu.Deja am trecut de varsta care iti da voie la prostiitonguelaughing

| Bacemi a răspuns:

Prima data am tras un fum cand eram foarte mic din curiozitate si am inceput sa tusesc din prima. Am fumat apoi ceva mai tarziu o perioada foarte scurta si foarte putin. Si apoi m-am lasat. Am spus ca nu mai fumez si asa a fost.

Elianna
| Elianna a răspuns:

La 21 de ani, dar m-am lasat repede!

| Hmmmm a răspuns:

Eeeee...eram f mica. aveam vreo 5-6 anisori.imi amitesc ca luasem o tigara din pachetul tatalui meu(era vacanta d vara)si am aparins-o urmatoarea zi.cand s-a aprins tigara am inceput sa tusesc f rau si atunci am zis ca nu voi mai fuma in viata mea, insa nu s-a intamplat asa.acum vreo 4 ani m-am apucat iar d fumat la ziua d nastere a unei prietene. fumam cu cateva luni inainte d ziua ei d nastere, dar d atunci am inceut sa imi cumpar eu tigarile. d atunci mereu am pachetu d tigari si bricheta la mine.acum 4 ani aveam 14 ani.

| Bianca_3626 a răspuns:

La 13big grin

| Sἶrenἶa a răspuns:

Lla. 13 whistling acum cateva saptamani laughing) da m.am lasatwinking

| ☆♥spery♥☆ a răspuns:

Primul fum l-am tras la 6 ani. Am vrut și eu să văd cum e! Aproape că m-am înecat! De atunci nu am mai tras nici un fum! Și nici nu cred că voi fuma vreodată!

| Klara a răspuns:

La 11 ani, si n-am mai lasat-o.

| Диана a răspuns:

La 13 ani big grin Eram cam ametita laughing si am zis sa incerc sa vad cum e...laughing Si nu mi-a placutbig grin

| bluepuff a răspuns:

Laa 6 aniwinking

| Drauzy a răspuns:

Dydy stai calma ca de la o tigara nu te apuci de fumat.
prima tigara a fost la majoratul meu cand am incercat si eu sa vad cum e big grin

| Miha a răspuns:

La 12 anihappy

| anytha13 a răspuns:

Cred ca pe la 7-8 ani! asa de curiozitate! si tuseam intruna!laughing

| dyddyyyx18 a răspuns:

Eu nu am incercat inca. As incerca odata, da` mi-e sa nu mai vreau una, si inca una, si asa sa se nasca o dependenta nesanatoasa. :-ss

| Sergiu_1459 a răspuns:

La 9 ani si m-a prins tata. Eram pe afara, mi-a zis sa vin sus. Am venit sus si imi aprinde o tigara o pune pe masa si zice : fumeaza! El s-a dus dincolo iar eu am fumat-o. Cand a venit mi-a tras o palma si de atunci nu mi-a mai trebuit tigari laughing

| 2l3xandra a răspuns:

Cred ca tot pe la 12 ani

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

La 13 ani a fost prima data big grin, da faza e ca nu am simtit nimic gen sa mai vreau, am incercat si in piept nu stiu daca a fost bine laughing cred ca mi-a reusit, nici n-am tusit. Faza e ca nu stiu de ce fumeaza lumea chiar nu a avut nici un gust,(asta mi-am dat seama dupa 2 tigari fumate, marci diferite)... nu stiu ce sa zic saptamana trecuta am facut asta si n-am nicio treaba big grin a fost o experienta totui laughing ( baiatwinking )

| xandra_3994 a răspuns:

Eu una nu am fumat niciodata si nici nu as vrea sa incerchappy

| deeea_5616 a răspuns:

La 15 anibig grin

| rallu_6013 a răspuns:

Eu am tras prima data la 12 anitonguebig grin laughing