| Birza_Darius_1998 a întrebat:

La ce varsta ati fumat prima tigara si ce tip?
Eu am 14 ani si am fumat prima tigara in luna aprilie si era kent 8.

6 răspunsuri:
| Dariusuu a răspuns:

Nu am fumat deloc.

Destul de rau pentru tine ca iti distrugi viata treptat. Probabil ca fumatori vor sari cu argumente.

Dar ce mai conteaza?

| Birza_Darius_1998 explică (pentru Dariusuu):

Da dar nu fumez tot timpu numai cateodata cand ies cu prietenii.

| Dariusuu a răspuns (pentru Birza_Darius_1998):

Destul de rau.

| MrSoapte a răspuns:

Cam pe la 14, am bagat si eu! Da sa vezi cand o sa fumezi, pentru prima data... iarba! Eeeeee...next level! Glumesc! Evident e o gluma de care e bine sa nu tii cont! Deci, pe la 14 am inceput si eu sa ma prostesc cu tigarile! Acum, nu stiu ce naiba sa fac sa scap de ele!

| Ana_4223 a răspuns:

12 ani. acum 2 ani in martielaughing.era Winston, fumez si in acest moment, si imi pare rau ca m.am apucat, in momentul de fata am 14 ani

| Birza_Darius_1998 explică (pentru Ana_4223):

Da dar tu fumezi tot timpul sa numai cateodata?