| Emma a întrebat:

La ce varsta ati vrea sa muriti?laughing)rad si eu de ce intrebare poon, dar chiar sunt curioasa de cat mai multe pareriwinking

Răspuns Câştigător
| gynutza_5762 a răspuns:

La 1000 de anilaughing). poate chiar si la mai batranahappy. eu nu freau sa mor. imi dai funda?batting eyelashes ca am rasp prima

11 răspunsuri:
| Razvan a răspuns:

40 de ani maxim.Nu ma vad batranaI don't want to see

| Libelle a răspuns:

Acum...la 14...ar fi genial:X

da...nu se poate...asa ca pe la 70.

| Silvia a răspuns:

| oareux a răspuns:

Pe la 108 asabig grinlaughing (poate ma aude d`zeuhee hee)
da` sa fiu multumita daca apuk 50laughing

| lovenotsex a răspuns:

Fiecare doreste sa traiasca cat mai mult, ca sa-si traiasca viata. Dar nu depinde doar de noi, fiecare cu destinul lui.Eu merg pe ideea ca nu trebuie sa-ti fie frica ca mori, pentru ca fiecare avem locul si timpul nostru, atata timp cat traiesti pe ideea"bai am sa mor" nu ajungi nicaieri.Eu vreau sa traiesc ca vulturul(50 ani), decat ca, cioara (100), adica mai bine mai putin, dar din plin, decat mai mult dar chinuit.(parerea mea)

| KimY a răspuns:

Pe la 99 cred... laughing

| edrinaady a răspuns:

La 100000000000 infinit

| oana1 a răspuns:

Eu vreau sa mor 99 de ani

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Atunci cand nu voi mai fi de ajutor nimanui.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

CAnd va vrea Dzeu

| sabinaaa a răspuns:

Chiar in secunda a 2-a dupa ce ma scol dimineata!