| ovidiu8msn a întrebat:

Intrebare de 1000 puncte. Cum ati vrea sa muriti?

Răspuns Câştigător
| LoveToHate a răspuns:

Inecata,iar corpul meu sa ramana pe fundul oceanului

11 răspunsuri:
floresdemayo
| floresdemayo a răspuns:

Nu stiu, dar as vrea sa nu fiu singură, să ma tină cineva de mână, să nu mă simt singură. Să mă țină strâns.

| DarkBlood32 a răspuns:

Sa ma sinucid, bagandu-mi un cutit in inima. Inainte sa ma sinucid sa las un bilet de adio. straight face

| ovidiu8msn explică (pentru DarkBlood32):

Nu crezi ca este putin cam sadica si violenta?

| DarkBlood32 a răspuns (pentru ovidiu8msn):

Atunci cum vrei sa mor?

Uite cum prefer mai degraba:

Cu hituri. Cu gagici goale. Ma rog..baieti in puta goala. (sunt fata). Revenim! Cu bere, baieti, gagici, muzica, distractie si de toate. Sa fiu imbracata in negru cu picatele verzi/roz/galben/albastru. Papuci de la Second Hand. Sa se puna pe crucea pe o mica pancarta care sa scrie asa pe ea: "Distrati-va! Ca eu va las. Acum v-am facut fericiti, nu?" Sa fie scris cu sange de sobolan. Ma rog. evenimentul sa aiba loc in club/disco. Striptease, dans hip-hop. Iar pe la 3 noaptea sa fiu inmormantata in noroi. La 15 km adancime.

E mai placut asa. Fara ritualuri religioase.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cel mai frumos e sa mori in somn, la batranete.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

În braţele persoanei iubite.

| irrumator30 a răspuns:

In somn sa visez ceva frumos sau sa cad cu avionul, in timpul unei curse lungi, cand dorm.

| Nymeria a răspuns:

La o partida de biliard cu dracu, sa-l bat si de ciuda sa ma impustelaughing) bai ce ce naiba nu incetati cu intrebarile astea...
ps asta e un raspuns de 100000000000 de punctelaughing

| blueSky_3324 a răspuns:

Omg! Nu vreau sa stiu nici cum v-oi murii si nici cum as vrea sa mor... avem o viata de trait inainte. Fratilor fiti optimisti nu va mai ganditi la moarte, ...cand ajungeti la pensie poate

| GirlAlexia a răspuns:

Eu as vrea sa mor in somn e cea mai frumoasa moarte nici nu e dureroasahappy

| atssuka a răspuns:

Nu as vrea sa mor nicicum big grin