| DyEnUtZa_1934 a întrebat:

La ce varsta ii indicat sa-ti incepi viata sexuala? Si cum ii cand esti dezvirginata?

Răspuns Câştigător
| ywar a răspuns:

La ce varsta esti pregatita dar observ cu neplacere ca trendul actual rezultat dintr-o prostie ravasitoare a facut ca varsta sa coboare vertiginos spre 12 ani. E oare sfarsitul?
Eu am avut prima relatie intima la 23 de ani si uite ca nu am murit si am invatat tragand cu dintii de carte. Cum e cand esti dezvirginata? O sa te doara putin, dar daca e istet si are putina minte si putina experienta nu o sa fie bai. Bafta! si profita de varsta frumoasa pe care o ai!

1 răspuns:
| mgtow a răspuns:

La 18 e normal.