| MissCupcake_7313 a întrebat:

La desen avem o profa noua si ne-a pus sa desenam cica o pasare maiastra in zbor...am, desenat destul de bine(sunt bunicica la desen ) numa ca i-am facu pe fundal o casa pe care scria abator si a zis ca era atat de frumos incat lar pune la panou da imi scde un punct pentru faza cu abatorurolling on the floor credeti ca imi scade? sa fac alta plansa?

3 răspunsuri:
| Shuellen a răspuns:

Nu scade... Zi ca e ceva impotriva taierii pasarilor laughing.winkingDaca e cu creion poti sterge cuvantul abator de pe casa laughingsau pune un copacwinking

| ArexuDeea a răspuns:

Depinde de prof. al meu ar fi inteles faza chiar ar fi dat un ex bun ca ilustrez prostia romanilor( orice lucru frumos e distrus de romani)

| FanMJJ a răspuns:

Eu il aveam de facut pe eminescu anul trecut si ii facusem capu mare si corpul mic rolling on the floor,