| xxdd a întrebat:

Daca la examen la matematica nu am gresit nici un exercitiu, dar la ultima problema (sb3 ex2) am facut un desen cam aiurea, desi nu spunea sa-l si desenam, credeti ca scade, si daca da cat?

Răspuns Câştigător
| Rayyy a răspuns:

Bună,
Stai liniştită, nu ţi se scade absolut nimic pentru desenele de la subiectul 3. Singura figură care contează este cea de la Subiectul 2.

7 răspunsuri:
| DanielxD a răspuns:

Mi-e mi-a dat supraveghetorul o moneda.laughing

| AnaÎşiSchimbăNumele a răspuns:

@McDanny rolling on the floor))
Si eu am facut desenul ala, pentru ca nu eram sigura daca se puncteaza sau nu. Si mi-a iesit aiurea rau de tot rolling on the floor Sper sa nu se puncteze xD.

| Andraaa_1742 a răspuns:

In ce sens l.ai facut aiurea? daca nu afecteaza rezolvarea nu ar avea de ce sa iti scada... si oricum era greu de facut chestia aia cu cercurilaughing

| anaid2008 a răspuns:

Nu scade daca nu trebuia desenat :*

| KiTTy_8200 a răspuns:

Nu scade ca nu trebuia sa-l desenezi. big grin...

| Soricel_4135 a răspuns:

Eu stiam ca celelalte desene nu se puncteaza...ci doar desenul de la exercitiul 1 subiectul 2.

| criştiyan a răspuns:

Iti scade 6p