| andrei213 a întrebat:

La GTA adica GRAND THEFT AUTO IV pe xbox la masinile de politie pompieri si ambulanta poti sa faci sa nu se mai auda sirena sa se vada doar semnalele luminoase? si va rog fara rasp de genu sa dai tv mai incet dau funda si vothappy

2 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Ar trebui sa mearga, eu cand il aveam ii puneam luminile fara suneti si cu sunet numai ca era varianta PS3. Incearca sa pornesti luminile apoi mai apesi inca odata acel buton, daca se opresc le pornesti din nou si tii butonul apasat pana se opreste, trebuie sa mearga.

| andrei213 explică (pentru mgtow):

K o sa incerc da sa iti dau funda cand o sa incerc ca xboxu e la un prietenhappy